Marketing MIX Nowa struktura Client Service i awanse w Justtag Group

Nowa struktura Client Service i awanse w Justtag Group

0

Z początkiem lutego br w Justtag Group powołano nową strukturę Client Service, która jest odpowiedzialna za obsługę klientów, realizację kampanii programatycznych na danych własnych i wsparcie kreatywne.

Zespołem zarządza Zuzanna Strzałkowska Chief Sales & Client Service Officer, do której raportują szefowie zespołów: Agency Sales, Ad Operations and Programmatic, Key Clients oraz Creative.

W ramach teamu Agency Sales zostają utworzone 2 zespoły klienckie, które dostarczą klientom rozwiązania bazujące na wszystkich produktach i usługach z portfolio Justtag Group (kampanie end-to-end na danych własnych, dane do kampanii, raporty analityczne). Nowymi Team Leaderkami zostały Aleksandra Ciarkowska związana z Justtag Group od marca 2018 roku (wcześniej Havas Media Group) oraz Paulina Janczura-Płonka związana ze spółką od września 2018 (wcześniej Spicy Mobile). Obydwie raportują do Kai Lehmann, Head of Agency Sales, związaną z Justtag Group od kwietnia 2017 roku (wcześniej Grupa Time/ZPR Media oraz Ringier Axel Springer Polska).