Inspiracje EcoRange – nowa linia produktów od Headwear Professionals

EcoRange – nowa linia produktów od Headwear Professionals

0

Firma Headwear Professionals wprowadziła do oferty nową serię produktów – EcoRange. Są to czapki z daszkiem, czapki zimowe oraz kapelusze, które zostały wykonane z tkanin pochodzących w 100% z recyklingu lub z bawełny organicznej. Do ich produkcji użyto certyfikowanych materiałów, które zostały wytworzone z poszanowaniem środowiska naturalnego.

– Troską o środowisko naturalne kierujemy się w codziennych działaniach naszej firmy. Korzystamy z surowców, które są możliwie jak najbardziej przyjazne dla środowiska. Proces produkcyjny ustawiamy tak, aby ograniczyć ilość odpadów, a jeśli już powstają – to poddawać je recyklingowi – mówi Michał Matwiejczyk z firmy Headwear Professionals.

– Agencje reklamowe, z którymi pracujemy na co dzień oraz ich klienci wymagają od dostawców takich produktów, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest nasza nowa linia czapek reklamowych EcoRange. W nowej ofercie można znaleźć kilka modeli czapek z daszkiem, klasyczne czapki zimowe oraz kapelusz reklamowy, których głównym składnikiem jest materiał rPET i bawełna organiczna – dodaje Michał Matwiejczyk.

– Odpowiedni dobór surowców jest naszym priorytetem. Na każdym etapie procesu produkcji staramy się działać zgodnie z zasadami ekonomii cyrkularnej, aby jak najlepiej gospodarować ograniczonymi zasobami naturalnymi – podsumowuje Michał Matwiejczyk.

Z nowymi produktami można zapoznać się na stronie firmy Headwear Professionals TUTAJ.