Inspiracje Gadżety dla całej rodziny

Gadżety dla całej rodziny

0
Gadżety dla całej rodziny

26 maja, 1 czerwca, 23 czerwca – to daty, które budzą ekscytację nie tylko wśród marketingowców. Jak wybrać odpowiedni prezent na Dzień Matki? Co ucieszy ojca? Jak sprawić wielką przyjemność przyszłym klientom, rozpieszczając ich miłym drobiazgiem z okazji Dnia Dziecka? Odpowiedzią będą gadżety dla całej rodziny.

Z pomocą w wyborze odpowiedniego gadżetu przychodzi Inspirion Polska, który w swojej ofercie ma gadżety dla całej rodziny. Dla młodych mam polecają między innymi torby na wózek BABY AID lub torbę do przewijania BABY FIRST. Ojcowie z pewnością docenią praktyczną torbę do bagażnika z organizerem SUPER GADGET albo składany nóż HUNTER, który przyda się podczas modnych survivalowych wycieczek.

Dzieciaki na pewno znajdą w bogatej ofercie Inspirion nową ulubioną maskotkę. A jest z czego wybierać: od tradycyjnych misiów i piesków, po bardziej egzotyczne flamingi, zebry i żyrafy. Cała rodzina miło spędzi czas przy plenerowej grze wikingów KUBB lub w boule.

A co ze znakowaniem? Grawer na kubku termicznym „Najlepszy Ojciec” to już klasyka gatunku. Co zatem zrobić, żeby się wyróżnić? Inspirion Polska poleca w tym wypadku nadrukowane zdjęcie w technice DTF. Intensywne kolory i ultra trwałość DTF sprawią, że ozdobiony w ten sposób gadżet będzie nie tylko pięknym prezentem, ale pozwoli na dłużej zachować moc kolorów i wspomnień.

Więcej informacji na stronie www.inspirion.pl

Więcej inspiracji gadżetowych TUTAJ.