Logo

Media & maszyny

Epson podsumowuje targi drupa2016

W odpowiedzi na wzrost zamówień po targach drupa Epson zwiększa produkcję

– Epson odnotował znaczący wzrost zamówień na drukarki składane przez firmy, które odwiedziły stoisko producenta podczas drupa 2016. “Tą edycję targów zaliczamy do wyjątkowo udanych” – stwierdził Tomasz Kuciński Senior Account Manager – LFP z firmy Epson. -Przygotowaliśmy na nie największą w historii ekspozycję zawierającą pełen przegląd drukarek atramentowych dla firm poligraficznych, druk na tkaninach oraz produkcji etykiet. Nasze stoisko tętniło życiem, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem gości z całego świata, cieszymy się że przełożyło się to na wysoką liczbę zawartych kontraktów.

Zainteresowanie jakim cieszyła się nowa seria drukarek do zastosowań w reklamie wizualnej SureColor SC-S było tak duże, że w celu zaspokojenia popytu firma zmuszona była zwiększyć ich produkcję. Targowa premiera 44-calowej drukarki wielkoformatowej SureColor SC-P10000 okazała się ogromnym sukcesem skutkującym natychmiastową sprzedażą dziesięciu urządzeń. Jedno z nich trafiło do francuskiej firmy Picto, gdzie pracować będzie w zestawie z trzema wcześniej zakupionymi 64-calowymi SC-P20000.

Wystawiona na drupa cyfrowa prasa SurePress L-6034VW wywołała duże zainteresowanie oraz zamówienia z całej Europy. Jedno z urządzeń trafi do Print-ID w Niemczech, inne zostało po raz pierwszy zakupione przez firmę z UK – Superfast Labels. Także drukarka SurePress L-4033AW potwierdziła swą popularność, skutkującą wieloma zamówieniami z całego świata, w tym z USA i Dubaju.

W strefie dedykowanej dla małej poligrafii, Epson prezentował rozwiązania desktopowe pozwalające firmom oferować pakiet usług projektowania i druku spersonalizowanych produktów z wykorzystaniem różnych podłoży. Tłumy zwiedzających przyciągały prezentacje praktycznego wykorzystania drukarki etykiet ColorWorks C7500 w połączeniu z SC-F2000 drukującą bezpośrednio na odzieży prezentujące potencjał nowych rozwiązań biznesowych osiągalnych bez konieczności kompromisów w zakresie jakości przy dostępnej cenie urządzeń.

www.epson.pl

KL