Poligrafia Integart wraz z 3M oraz The Wrap Center zapraszają do programu sprzedaży...

Integart wraz z 3M oraz The Wrap Center zapraszają do programu sprzedaży premiowej

0

Firma Integart zaprasza do udziału w programie sprzedaży premiowej „Dołącz do najlepszych!”. Gwarantowaną nagrodą jest dwudniowe szkolenie dla jednej osoby „ADVANCED Installer training & testing” z aplikacji folii marki 3M prowadzone przez The Wrap Center, certyfikowane Centrum Szkoleniowe 3M.

Program dotyczy zakupu folii wylewanej 3M IJ 180Cv3, w zestawach – określonych w regulaminie Sprzedaży Premiowej. Media 3M wyróżniają się doskonałymi właściwościami ważnymi w obróbce materiału. Wyposażone są w unikalne cechy i właściwości, kluczowe dla docelowych aplikacji jak: klej typu 3M™Controltac™ – pozwalający na repozycjonowanie grafiki, czy technologia 3M™Comply™ umożliwiająca szybką aplikację „bez bąbli”. To gwarancja bezproblemowego procesu produkcji i zachowania właściwości materiału przez długi czas eksploatacji.

Rafał Żmuda – od 20 lat w branży, jeden z najlepszych aplikatorów, będący w czołówce trenerów 3M z programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installers. Jako trener w The Wrap Center i profesjonalista dbający o każdy szczegół w swojej pracy chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Posiada Certryfikat Knifeless Accredited jako 1 z 2 w Europie, oraz 1 z 3 na świecie, poza USA. Na swoim koncie ma również ustanowiony Rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu na czas 39’26”. W 2016 roku odbył cykl szkleń 3M Niemcy i 3M USA oraz otworzył Certyfikowane Centrum Szkoleniowe 3M – THE WRAP CENTER.

„Advanced Installer training & testing” to dwudniowe szkolenie w The Wrap Center w Tarnowie, gdzie pod okiem Rafała Żmudy będziesz mógł rozwijać swoją pasję, sprawdzić swoje umiejętności, poznać techniki aplikacji folii 3M na różnych powierzchniach i podnieść swoje kwalifikacje.

Regulamin programu można pobrać TUTAJ.

Partnerami programu są: 3M, The Wrap Center, Integart.

www.integart.com.pl

KL