Logo

Media & maszyny

Mimaki z pełną ofertą produktową na targach drupa 2016

Mimaki, globalny producent wielkoformatowych drukarek atramentowych i ploterów tnących dla branży oznakowań/grafiki oraz rynków odzieżowych/włókienniczych, opakowaniowych i przemysłowych, weźmie udział w targach drupa 2016 z pełną ofertą drukarek solwentowych i UV oraz stołów tnących.

Na największych na świecie targach drukarskich, które odbędą się od 31 maja do 10 czerwca w Düsseldorfie, firma Mimaki zaprezentuje rozwiązania, które zaspokajają szeroką gamę potrzeb rynkowych, od oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych po materiały przemysłowe, opakowaniowe i promocyjne. Stoisko firmy Mimaki będzie znajdować się w hali 09, stanowisko A04.

– Niezmiernie cieszymy się, że zaprezentujemy na targach drupa nową drukarkę UJV55-320 o prędkości 110 m2/h i szerokości 3,2 m ” – powiedział Mike Horsten, dyrektor generalny ds. marketingu w krajach EMEA w Mimaki Europe.  – Ta drukarka została niedawno zaprezentowana na targach FESPA Digital, podczas których sprzedaliśmy ponad 30 sztuk. Spodziewamy się, że ten produkt zrobi równie wielkie wrażenie na uczestnikach targów drupa. Jednak nieprzypadkowo nasz udział nie ograniczy się tylko do tego. Nasi specjaliści będą tłumaczyć odwiedzającym elementy naszej oferty, które po dodaniu do ich platform produkcyjnych powinny zapewnić wzrost dochodów. Będziemy również prezentować mnóstwo doskonałych przykładów materiałów wyprodukowanych z użyciem różnych drukarek i stołów tnących. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie na stanowisku Mimaki.

Na swoim stanowisku firma Mimaki zaprezentuje również:

  • Drukarkę typu flatbed UJF-7151plus do druku bezpośredniego na różnych podłożach w bardzo wysokiej, przemysłowej jakości;
  • Drukarkę typu flatbed UJF-6042 oraz mniejsze drukarki biurkowe UV-LED: UJF-3042HG i UJF-3042FX;
  • Wydajne drukarki typu flatbed JFX500-2131 i JFX200-2513 oraz drukarkę przemysłową UJV500-160 UV drukującą z roli na rolę;
  • Produkcyjne drukarki solwentowe JV150-160 i JV300-160 oraz rozwiązania drukująco-tnące CJV300-160 i CJV150-75.

– Sądzimy, że odwiedzający docenią też wartość plotera tnącego typu flatbed CFL-605RT, który idealnie nadaje się do współpracy z drukarką typu flatbed UJF-6042 jako rozwiązanie drukująco-tnące do tworzenia próbek i makiet opakowań, jak również krótkich serii spersonalizowanych, jedynych w swoim rodzaju materiałów – dodaje Mike Horsten.

Kolejnym unikatowym rozwiązaniem z firmy Mimaki prezentowanym na targach będzie opcja Kebab, która może być używana z maszynami UJF-3042HG i UJF-6042 do 360-stopniowego bezpośredniego druku UV na obiektach walcowych o długości od 30 do 330 mm oraz średnicy od 10 do 110 mm. – To zawsze przyciąga uwagę na targach – stwierdza Horsten. – Odwiedzający są zawsze zdziwieni, jak łatwo opcja Kebab zmienia operacje drukowania tak, aby spersonalizować lub dostosować materiały promocyjne o wysokiej wartości dodanej i uzyskać dodatkowe dochody.

Ponadto prezentowane będą bardzo zróżnicowane przykłady zastosowań – od oznakowań sklepowych i ekspozycyjnych po materiały promocyjne, takie jak nadruki na długopisach i obudowach iPhone’ów. Odwiedzający nasze stanowisko będą też mogli zobaczyć próbki wykonane z użyciem wiodących na rynku atramentów firmy Mimaki oraz porozmawiać ze specjalistami o doborze atramentów najlepszych do konkretnych zastosowań, w tym atramentu pomarańczowego, jasnoczarnego i srebrnego, które są dostępne do określonych drukarek oraz poszerzają gamę kolorystyczną i odwzorowują efekty metaliczne w przystępnej cenie.

 

– Zachęcamy do rozmów w cztery oczy ze specjalistami z firmy Mimaki – podsumowuje Mike Horsten. – Specjaliści z firmy Mimaki skupiają się na konkretnych potrzebach odwiedzających i dają strategiczne wskazówki zapewniające rozwój firmy. Zapraszamy odwiedzających do naszego stanowiska, aby mogli porozmawiać z nami o możliwościach zwiększenia rentowności ich firm w przyszłości.

www.mimakieurope.com

KL