Logo

Media & maszyny

NoeCHa i Jetpol rozpoczynają współpracę

Na podstawie zawartej w ostatnim czasie umowy, pomiędzy obiema firmami, Jetpol rozpocznie promocję oraz sprzedaż przemysłowej cyfrowej drukarki wielkoformatowej UV-LED firmy NoeCha na rynku polskim.

Jetpol to firma, którą tworzą profesjonaliści związani z drukiem wielkoformatowym od 15 lat. W ofercie firmy znajduje się sprzęt, media oraz oprogramowanie do obsługi drukarń. Swoją renomę na rynku, firma Jetpol zyskała poprzez serwis oraz doradztwo świadczone dla klientów w zakresie druku wielkoformatowego w całej Polsce.

Tegoroczne targi Drupa w Dusseldorfie będą doskonałą okazją, aby oficjalnie rozpocząć współpracę. Na stoisku targowym NoeCha, klienci będą mogli zobaczyć dobrze znany model Noecha1 oraz przyjrzeć się nowemu modelowi o nazwie NoeCha DOT1. W hali nr 6 na stoisku nr D02, NoeCha zaprezentuje po raz pierwszy na świecie model NoeCha DOT1 wraz z ulepszeniami, który jest kompaktową wersją przemysłowej drukarki Noecha1. Podczas targów goście będą mogli przyjrzeć się na żywo prezentowanym sprzętom.

[galeria=”1″]

– Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do nowego partnerstwa. Jetpol jest firmą posiadającą dużą wiedzę techniczną o rynku InkJet w Polsce, będącą w dobrych relacjach ze swoimi klientami oraz świetnie znającą ich potrzeby oraz oczekiwania. Spodziewamy się samych korzyści z nowej współpracy, już podczas targów Drupa – powiedział Fabio Brioschi, COO firmy NoeCha.

– Jetpol to firma, która od lat skupia się na sprzętach z najwyższej półki. Jesteśmy dumni z faktu, iż NoeCha udzieliła naszej firmie możliwości dostarczania klientom w Polsce najnowocześniejszej drukarki dostępnej na rynku. Naszym celem jest budowa marki oraz wprowadzanie produktów NoeCha na rynek polski. Jesteśmy przekonani, iż nasza współpraca zaowocuje wieloma usatysfakcjonowanymi klientami w Polsce – powiedział Artur Szunejko, właściciel firmy Jetpol.

 [youtube=”HTSvwlBDU-c”]

Wszyscy odwiedzający targi Drupa będą mieli możliwość dowiedzenia się więcej o NoeCha1 oraz NoeCha DOT1.

www.jetpol.pl

KL