Logo

Media & maszyny

Wynajem ploterów od Via Color

Via Color wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, proponując innowacyjną i nieszablonową ofertę. Firma stworzyła propozycje krótkoterminowego wynajmu lub długoterminowej dzierżawy, które na warunkach oferowanych przez Via Color są całkowitą nowością na rynku ploterów. Korzystanie z najlepszych w swojej klasie ploterów marki STORMjET i Wit-Color bez angażowania dużych środków finansowych, od teraz jest już możliwe.

W ofercie wynajmu Via Color proponuje wynajem ploterów STORMjET i Wit-Color, który polega na krótkoterminowym wynajmie urządzeń do swojego użytku. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich drukarni i firm, które w niektórych okresach roku mają znacznie więcej pracy i muszą pracować ponad swoje możliwości, a nie mają do tego odpowiedniego sprzętu, ponieważ nie jest korzystnym dla nich inwestować w sprzęt. W ofertę wynajmu wchodzą plotery STORMjET lub Wit-Color z całym niezbędnym osprzętem, dzięki czemu od razu po instalacji, w której Via Color również pomaga, można ruszyć do pracy.

Dzierżawa ploterów to kolejna propozycja dla Klientów Via Color. W odróżnieniu od wynajmu, jest ona długoterminowa. Dzierżawa drukarek wielkoformatowych STORMjET i Wit-Color to propozycja dla Klientów, którzy myślą o większej produkcji, ale nie chcą inwestować od razu w zakup maszyny, tylko wolą ją dzierżawić, mając tym samym możliwość rezygnacji, jeśli nie będzie dostatecznej liczby zleceń.

Zarówno oferta dzierżawy jak i wynajmu są indywidualnie dopasowywane do potrzeb klientów. Od teraz mogą oni korzystać z doskonałej jakości urządzeń za niską, miesięczną stawkę.

www.viacolor.pl

MO