Logo

Media & maszyny

Produkty AVERY DENNISON w ofercie Integart

Firma AVERY DENNISON została założona w 1935 roku i jest obecnie światowym liderem w produkcji materiałów samoprzylepnych. Główna siedziba firmy mieści się w Pasadenie w Kalifornii gdzie Avery Dennison rozwija oraz produkuje szeroką gamę, wysokiej jakości, materiałów skierowanych do rynku reklamy wizualnej.

Światowy dostawca docenił potencjał i możliwości INTEGART’u w segmencie Viscom i z początkiem maja 2016 firmy podpisały umowę o współpracy w zakresie folii Digital i Signage. Dla INTEGART niezwykle ważna jest wysoka i stabilna jakość produktów oraz szeroka dostępność i rozpoznawalność marki AVERY DENNISON a jej produkty doskonale wpasowują się w strategię produktową firmy.

Podstawową grupę w pełnym zakresie kolorystycznym stanowią:

  • folie dekoracyjne Avery 500
  • folie polimerowe Avery 700
  • folie wylewane Avery 777

Z myślą o dynamicznym rynku urządzeń cyfrowych INTEGART może zaproponować swoim

Klientom również folie do druku cyfrowego:

  • folie monomerowe Avery MPI 3000 z laminatami serii DOL 3000
  • folie polimerowe Avery 2803 z laminatami serii DOL 2000
  • folie wylewane Avery MPI 1104 i 1104 EA /kanalikowe/ z laminatami serii DOL 1460

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku INTEGART zapewnia Klientom stałą dostępność towaru na magazynie oraz możliwość zakupu materiału wg potrzeb Klientów. Przygotowane zaplecze magazynowe do konfekcji folii, w centrali w Błoniu, jest gwarancją szybkich i niezawodnych dostaw oraz pozwala firmie realizować zamówienia pod każdy projekt. Produkty Avery od 2015 roku są sprzedawane w oddziałach INTEGART na terenie Czech. Rozszerzenie obecnej współpracy gwarantuje dostępność produktów marki Avery w sprzedaży we wszystkich oddziałach INTEGART w Polsce.

Warto dodać, że rozwój oferty poszerzony o markę Avery będzie stanowił świetne uzupełnienie dla segmentu technologii HP Latex. Wszyscy użytkownicy drukarek HP Latex mogą śmiało sięgać po produkty, które objęte są Avery ICS Warranty Program. Na stronie można znaleźć wszelkie potrzebne do druku cyfrowego profile ICC.

Kluczowym hasłem kampanii, którą Integart zrealizuje najbliższym czasie jest Let’s change my world. W ramach kampanii w prasie, na portalach branżowych oraz w mediach społecznościowych będziemy promować folie kolorowe Avery 500, 700, 777 i folie do druku cyfrowego – wszystko pod hasłem: Let’s colour my world oraz Let’s print my dreams. Kampania będzie mieć zasięg ogólnopolski.

Więcej informacji na temat poszczególnych produktów AVERY DENNISON TUTAJ.

www.integart.com.pl

KL