Poligrafia Drukarka 3D od Via Color

Drukarka 3D od Via Color

0

Zaskakująca nowość w firmie Via Color. Od teraz w asortymencie Via Color znaleźć można drukarkę 3D. Firma na co dzień współpracująca z firmami takimi jak STORMjET i Wit-Color teraz oferuje również produkty firmy Wanhao, która dostarcza swoje produkty nawet do NASA.

Drukarka 3D zaczyna być dostępna dla wszystkich, dając tym samym możliwość z korzystania z nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań jakie oferuje. Od elementów wyposażenia domu, takich jak wazony, otwieracze podstawki czy przeróżnego rodzaju dodatki, przez elementy zamienne oraz elementy związane z medycyną – to wszystko można wyprodukować, posiadając drukarkę 3D Wanhao, oferowaną prze Via Color.

Model 5S to jeden z flagowców wśród drukarek 3D firmy Wanhao. Dzięki swojej konstrukcji, daje możliwość druku obiektu o wymiarach 295x195x575 mm na warstwie 0,02 mm. W połączeniu z profesjonalnym oprogramowanie, które jest dołączone do drukarki, drukarka 3D Wanhao drukuje z prędkością 300mm/s. Włókna za których pomocą powstaje wydruk mają różne kolory, dzięki czemu jako element wyposażenia wnętrza wzbogacą wygląd każdego pomieszczenia. Możliwości jakie dają drukarki 3D, które oferuje Via Color, są tak naprawdę nieograniczone – jedynym ograniczeniem może być tylko ludzka wyobraźnia.

Wystarczy zastanowić się i pomysły na wydruki z drukarki 3D Wanhao 5S przychodzą same. Via Color oferuje nie tylko ciekawy sprzęt, ale jest to także możliwość rozwoju swojej wyobraźni i kreatywności, a co za tym idzie samego siebie. Dodatkowo, a może przede wszystkim, jest to możliwość tworzenia i sprzedawania niepowtarzalnych, oryginalnych przedmiotów, a oryginalność jest obecnie kluczem do osiągnięcia sukcesu.

www.viacolor.pl

MO