Poligrafia SoftPlast debiutuje na Festiwalu Druku

SoftPlast debiutuje na Festiwalu Druku

0

SoftPlast debiutując na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań zaprezentuje urządzenia do obróbki reklamy wielkoformatowej, w tym automat szyjący tekstylia. To wysokiej jakości, najbardziej elastyczne rozwiązanie do szycia tekstyliów na rynku reklamy wizualnej, flag, display-ów, banerów, zasłon. Łatwy i szybki w użyciu CRONOS ULTIMATE pozwala osiągnąć idealne płaskie szwy, znacznie skracając czas produkcji i zwiększając wydajność. CRONOS potrzebuje tylko 4m2 miejsca pracy, dzięki czemu można go zainstalować w każdej hali.

Co wyróżnia CRONOS ULTIMATE na rynku?
• Automatyczny system cięcia, przytrzymywania i podawania kedra pod igłę.
• Puller wspomagający szycie tkanin o małej lub dużej gramaturze.
• System chłodzenia igły.

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań stanowi okazję do sprawdzenia szerokiej gamy zastosowań prezentowanych urządzeń. Między innymi nowego produktu: Magnetycznego Systemu Wystawienniczego MagSee, na pewno wzbudzi zainteresowanie, jako alternatywa do roll- up, pop-up, czyli systemów do często wymienianych grafik na przykład w witrynach sklepowych. Inwestycja szybko się zwraca, ponieważ wymienny jest tylko nadruk z listwą, a nie cały system jak w przypadku innych systemów tego typu.

W ofercie SoftPlast znajdują się również stoły do aplikacji materiałów samoprzylepnych, zgrzewarki impulsowe i maszyny do cięcia materiałów oraz zakuwarki JOPEVI.

www.festiwaldruku.pl

www.softplast.pl

KL