Poligrafia Najnowsze rozwiązania VES PLOTER na Festiwalu Druku

Najnowsze rozwiązania VES PLOTER na Festiwalu Druku

0

Podczas zbliżającego się Festiwalu Druku VES PLOTER jak co roku przedstawi najpopularniejsze rozwiązania ze swojego parku maszynowego.

Flagową maszyną, którą będzie można nie tylko obejrzeć ale i przetestować będzie ploter Naniva FR 740. FR 740 to drukarka do zadruku podłoży w roli do szerokości 1,8m oraz sztywnych o powierzchni 1800mm x 2500mm. Dzięki dostawianym stołom możemy drukować na mediach o grubości do 30mm. FR 740 przy użyciu dwóch głowic Epson DX5 pozwala na druk z dużą prędkością przy zachowaniu bardzo dobrej jakości. Zastosowany system przewijanego stołu z trzema sekcjami podsysu materiału pozwala optymalnie prowadzić każdy materiał.

Kolejnym bestsellerem jaki zaprezentuje firma na swoim stoisku będą plotery Naniva serii GP – to profesjonalne urządzenia do zadruku wszelkich powierzchni. Drukarki wykorzystujące technologię druku farbami UV, utwardzanymi lampą UV-LED, mogą drukować kolorami CMYK + biały i lakier. Dzięki zastosowaniu przesuwanych stołów o wymiarach 600 x 400 lub 600 x 900 mm i możliwości druku obiektów o grubości do 140 mm, plotery Naniva serii GP stają się najwszechstronniejszymi ploterami na rynku urządzeń do druku na gadżetach, obudowach telefonów, pleksi, szkle, metalu, drewnie, i wielu innych.

Wykorzystanie rozwiązań pochodzących od renomowanych japońskich producentów pozwoliło osiągnąć wysoką jakość druku, co z atrakcyjną relację cena – jakość sprawia, że plotery Naniva są świetnym rozwiązaniem dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

www.vesploter.pl 

 

www.festiwaldruku.pl

KL