Logo

Media & maszyny

Najnowsze rozwiązania VES PLOTER na Festiwalu Druku

Podczas zbliżającego się Festiwalu Druku VES PLOTER jak co roku przedstawi najpopularniejsze rozwiązania ze swojego parku maszynowego.

Flagową maszyną, którą będzie można nie tylko obejrzeć ale i przetestować będzie ploter Naniva FR 740. FR 740 to drukarka do zadruku podłoży w roli do szerokości 1,8m oraz sztywnych o powierzchni 1800mm x 2500mm. Dzięki dostawianym stołom możemy drukować na mediach o grubości do 30mm. FR 740 przy użyciu dwóch głowic Epson DX5 pozwala na druk z dużą prędkością przy zachowaniu bardzo dobrej jakości. Zastosowany system przewijanego stołu z trzema sekcjami podsysu materiału pozwala optymalnie prowadzić każdy materiał.

Kolejnym bestsellerem jaki zaprezentuje firma na swoim stoisku będą plotery Naniva serii GP – to profesjonalne urządzenia do zadruku wszelkich powierzchni. Drukarki wykorzystujące technologię druku farbami UV, utwardzanymi lampą UV-LED, mogą drukować kolorami CMYK + biały i lakier. Dzięki zastosowaniu przesuwanych stołów o wymiarach 600 x 400 lub 600 x 900 mm i możliwości druku obiektów o grubości do 140 mm, plotery Naniva serii GP stają się najwszechstronniejszymi ploterami na rynku urządzeń do druku na gadżetach, obudowach telefonów, pleksi, szkle, metalu, drewnie, i wielu innych.

Wykorzystanie rozwiązań pochodzących od renomowanych japońskich producentów pozwoliło osiągnąć wysoką jakość druku, co z atrakcyjną relację cena – jakość sprawia, że plotery Naniva są świetnym rozwiązaniem dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

www.vesploter.pl 

 

www.festiwaldruku.pl

KL