Poligrafia Specjalna oferta na atramenty NUtec Amethyst A50 MPX

Specjalna oferta na atramenty NUtec Amethyst A50 MPX

0

Dobry atrament to podstawa każdego wydruku. NUtec Digital to firma produkująca atramenty różnego przeznaczenia. Od atramentów eco i mild solwentowy, przez sublimacyjne, kończąc na doskonałych atramentach UV – to wszystko NUtec oferuje swoim Klientom. Via Color przygotowało obecnie specjalną ofertę na atramenty NUtec Amethyst A50 MPX – atramenty przeznaczone do druku UV.

Via Color w swojej ofercie posiada wiele urządzeń STIORMjET i WIT-COLOR do druku UV. Dzięki doskonałym maszynom i świetnemu jakościowo atramentowi, mamy pewność, że nasze wydruki będą utrzymywały swoje nasycenie kolorów przez długi czas. Atrament NUtec Amethyst A50 MPX posiada doskonałą przyczepność na różnych nośnikach tuszu – takich jak szło, akryl czy aluminium, a dzięki swojej elastyczności utrzymuje się również na tkaninach. Jest odpowiedni zarówno do maszyn typu flatbed, jaki i do aplikacji z roli na rolę. Duża gama kolorów, składająca się z CMYK + C + LM + White i Clear daje nieograniczone możliwości kolorów wydruków. Intensywne wydruki pozostają w dobrej kondycji przez co najmniej dwa lata. Dzięki swojemu innowacyjnemu składowi, atramenty NUTEC współpracują z wieloma typami maszyn, między innymi: STORMjET, WIT-COLOR, Spectra, RICOH, Konica Minolta, TOSHIBA TECH czy MUTOH i Mimaki.

Atramenty NUtec Amethyst A50 MPX są dostępne w firmie Via Color w specjalnych cenach. Prócz tych atramentów, firma oferuje równie trwałe atramenty SOL DROP i AquaSub.

www.viacolor.pl

MO