Poligrafia Nowy serwis tylko o technologii HP Latex już otwarty!

Nowy serwis tylko o technologii HP Latex już otwarty!

0

Kilka dni termu firma Integart Sp. z o.o. zainaugurowała otwarcie nowej strony internetowej poświęconej w całości technologii druku HP Latex.

Technologia druku lateksowego, a w szczególności jej najnowsza III generacja, to sukces na miarę światową, który umożliwia wielu firmom oferowanie w 100% ekologicznych aplikacji, o trwałości porównywalnej z drukiem solwentowym. Wysoka jakość druku oraz fakt, że nie wpływa on negatywnie na zdrowie ludzkie, sprawiła, że wiele nowych kierunków zastosowań stało się osiągalne. Doskonałym przykładem jest wysokomarżowa branża dekoracji wnętrz, w której unikalność i indywidualność projektów ma zasadnicze i duże znaczenie.

Strona www.HPLatex.pl jest źródłem informacji o technologii HP Latex. Wszystkie najcenniejsze informacje zostały zgromadzone w jednym miejscu w postaci artykułów, filmów czy szczegółowo opracowanych zagadnień technicznych na temat poszczególnych urządzeń. W szczególności rekomenduje się częste odwiedzanie bloga tematycznego, który jest częścią witryny. Będzie on na bieżąco aktualizowany informacjami ze świata druku HP.

Ciekawą propozycją jest dział Success Story, w którym prezentowane są osiągnięcia  użytkowników zbudowane na bazie tej unikalnej w skali świata technologii. Jest to doskonała i przede wszystkim bezpłatna promocja firm stosujących te nowoczesne drukarki oraz inspiracja dla wszystkich tych, którzy szukają nowych wyzwań oraz najlepszych dla nich rozwiązań. Firma Integart sp. z o. o. serdecznie zaprasza do współtworzenia Success Story, w swoim HPLatex.pl, wszystkie zainteresowane firmy.

Zgłaszanie chęci uczestnictwa w Success Story lub odwiedzenia HP Demo Lab możliwe jest przez formularz kontaktowy: www.hplatex.pl/kontakt