Nowy ploter sublimacyjny EFI w ofercie Atrium - OOH magazine
Logo
FUJIFILM

Artykuły PromocyjneFeatured

VUTEk FabriVU 340i+. Nowy, przemysłowy ploter sublimacyjny od EFI

Firma Atrium Centrum Ploterowe poszerza portfolio swoich maszyn do druku wielkoformatowego o nowy przemysłowy ploter sublimacyjny VUTEk FabriVU 340i+.

Ploter sublimacyjny EFI VUTEk FabriVU 340i+ to profesjonalna drukarka wielkoformatowa, dzięki której można drukować bezpośrednio na szerokiej gamie materiałów na bazie poliestru o szerokości do 3,4 metra. Sprawdza się przy wydrukach grafiki wystawienniczej, grafiki do podświetleń, wystaw sklepowych, grafiki podświetlanej od przodu (frontlit), backlitów i flag, a także tekstylnych dekoracji wnętrz.

Przemysłowa konstrukcja plotera VUTEk FabriVU 340i+ zapewnia gotowość do pracy przy prędkościach na poziomie produkcyjnym, w trybie drukowania na zewnątrz do 480 m2/h, w trybie produkcyjnym do 248 m2/h i w trybie wysokiej jakości z podświetleniem 166 m2/h.

Tekstylny ploter przemysłowy VUTEk FabriVU 340i+ oferuje ultra wysoką rozdzielczość do 2400 dpi i druk w skali szarości na trzech poziomach 7pL, 12pL i 18pL. Głowice drukujące o wysokiej rozdzielczości optymalizują precyzyjnie wystrzeliwane krople atramentu, zapewniając płynne przejścia tonalne i idealną strukturę wydruku. Rezultat — spektakularny druk czterokolorowy z szeroką gamą kolorów, bogatą czernią i głębokim nasyceniem kolorów dla wyjątkowych odbiorców z podświetlanymi tkaninami o wysokiej jakości.


Więcej informacji z branży TUTAJ.