Logo

Gadżety reklamoweAktualnościTylko w OOH magazine

25 lat doświadczenia, które doceniają klienci | Dominik Markocki, Whitebox

Okres 25 lat działalności firmy to zawsze pretekst do podsumowań, ale też do wspomnień różnych etapów naszych działań. Branża reklamowa charakteryzuje się tym, że właściwie nie ma w niej okresów przestoju. Zawsze są potrzeby, zawsze są budżety i zawsze są superszybkie terminy realizacji. Może właśnie dlatego to ćwierć wieku przeleciało tak szybko, a przed nami coraz więcej nowych wyzwań!

Początki działania w branży reklamowej nie były łatwe. Ofertę sporządzało się w programie Word, bazując na wydrukowanych katalogach od dostawców. Terminy i dostępności produktów należało każdorazowo ustalać telefonicznie, a samą ofertę wysyłać najczęściej faxem. W obecnych czasach to brzmi jak działania sprzed 100 lat.

Jeszcze kilka lat temu nie było tak dobrze rozwiniętego e-commerce. Z internetem łączyliśmy się przez modem, a koszt i prędkość połączeń dawały wiele do życzenia. Okres ten jednak wzbogacił nas na pewno w olbrzymie doświadczenie i wiedzę. Wykorzystujemy je do dzisiaj, proponując klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb. Doskonale znamy techniki znakowania i oferowane przez nas produkty, co do których mamy pełne przekonanie, ponieważ większość z nich widzieliśmy lub mamy na naszej wzorcowni.

Doświadczenie, jakość oraz zaangażowanie to cechy, które charakteryzują Whitebox odkąd staliśmy się pewnym graczem na rynku gadżetów reklamowych. Jest coś takiego w okresie prowadzenia firmy, że czuje się, że firma jest gotowa, dojrzała, by stanąć w szranki z wymagającymi klientami, nie udając, że wie co robi, ale będąc pewną, że sobie poradzi nawet z najbardziej skomplikowanym zleceniem. Nasi klienci również to czują.

Whitebox

Jakość produktów i jakość obsługi to nasz absolutny priorytet od początku działalności. Przeważająca część naszych produktów to artykuły z Chin lub z Indii. Proponując te produkty musimy być pewni, że spełniają normy narzucone przez UE, mają odpowiednie certyfikaty i atesty, których nasi klienci niejednokrotnie od nas wymagają.

Coraz częściej sięgamy również po produkty z Unii Europejskiej lub wykonujemy je sami, dzięki coraz bardziej rozbudowanemu parkowi maszyn.

Wprowadzony kilka lat temu serwis www.whitebox.pl postanowiliśmy w 2022 roku przebudować i od stycznia bieżącego roku zaproponować odbiorcom zupełnie nowe podejście do szukania i kupowania gadżetów reklamowych, tekstyliów oraz poligrafii.

Platforma www.whitebox.pl skupia ponad 50.000 produktów od 7 różnych dostawców. Wszystkie te produkty znajdują się w uporządkowanych katalogach.

Po zalogowaniu się, odbiorca widzi ich aktualną dostępność oraz cenę. Bez problemu, w dosłownie 3 krokach, może kupić produkty z dedykowanym znakowaniem lub bez niego. Dedykowane znakowanie to bazująca na naszym doświadczeniu określona technika zdobienia, idealnie dobrana do interesującego nas produktu.

Klient, który nie zna się na technikach znakowania, może dowiedzieć się o nich co nieco zaglądając do bazy wiedzy. Jednak aby rozwiać wszelkie wątpliwości, czy dana metoda będzie dobrze pasować do wybranego produktu, do każdej realizacji przygotowujemy klientom wizualizacje.

Poza tym www.whitebox.pl to kopalnia wiedzy i inspiracji, którymi dzielimy się z naszymi klientami. W kategorii Inspiracje pokazujemy nowatorskie rozwiązania, nasze pomysły i możliwości oznakowania lub konfekcjonowania produktów. Istnieje bowiem taka możliwość, aby zlecenia zostały zapakowane i wysłane bezpośrednio do odbiorców z całej Unii Europejskiej.

Poza podstawową platformą WB prowadzimy także nasze kanały social media takie jak: Instagram, Facebook czy LinkedIn. Na naszych portalach zamieszczamy zdjęcia realizacji i dzielimy się życiem naszej firmy od kuchni.

W 2021 roku wprowadziliśmy ofertę Whitebox Design. To produkty od podstaw produkowane przez nas, najczęściej z materiałów ekologicznych. Oferta WD to indywidualnie zaprojektowane gadżety, które powstają dzięki naszym maszynom takim jak Laser CO2 czy nowoczesny druk UV. Oferta WD z roku na rok się powiększa.

Cieszymy się, że klienci wracają do nas z ponowieniami produktów i że spełniają one swoją rolę w ich strategii marketingowej.

Whitebox

Naszym celem jest to, aby platforma www.whitebox.pl była podstawowym narzędziem do wyszukiwania i zamawiania produktów marketingowych. W jednym miejscu klient może kupić wizytówki, papier firmowy, odzież na swój event i gadżety do rozdawania. Wszystkie zamówione produkty trwale oznakujemy i dostarczymy w określonym terminie.

Whitebox Team – szczęśliwy pracownik to zadowolony klient, prosta zasada, która, mam nadzieję, sprawdza się i u nas. Nie wszystko można zamknąć w e-commerce i pozbawić klienta możliwości rozmowy z handlowcem. Pracownicy Whitebox to specjaliści, znają produkty, trendy, najnowsze techniki znakowania, potrafią znaleźć i dopasować gadżet do potrzeb klienta, a co najważniejsze, sprawia im to przyjemność.

Jakie plany na kolejne 25 lat?

Cały czas do przodu. Zdobywamy nowe doświadczenia i nowych klientów. Polepszamy naszą obsługę i przyspieszamy z realizacją zleceń. W planach na najbliższe lata mamy: dobudowanie dodatkowej powierzchni magazynowej, powiększenie sprzedaży zagranicznej o 50%, rozwój kolekcji Whitebox Design o nowe produkty i powiększenie naszego zespołu o kolejne osoby.

Zapraszamy do nas ☺

Dominik Markocki, Właściciel, Whitebox


Ostatni numer OOH magazine można przeczytać TUTAJ.

Więcej o gadżetach znajdziesz TUTAJ