Logo

Gadżety reklamowe

Wielkanoc 2023 w B&B Słodycze z Pomysłem

Niebanalne nowości i sprawdzone bestsellery. Tak najkrócej można podsumować tegoroczną ofertę wielkanocną firmy B&B Słodycze z Pomysłem.

Są takie motywy, bez których trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek ofertę wielkanocną. Jednym z nich jest na pewno jajko. Milanowska firma szczyci się własną linią do produkcji wyrobów z belgijskiej czekolady, dlatego w jej ofercie nie brakuje przeróżnych czekoladowych jajek. Wybór jest naprawdę ogromny. Jajka mogą być naturalnej wielkości (numery katalogowe 20.23 czy 20.24), mniejsze niż kurze (20.28, 20.42) albo zdecydowanie większe (20.07). Mogą być też pakowane na wiele różnych sposobów, takich jak tradycyjna „sklepowa” wytłoczka na jajka (20.10), display (20.40), drewniana paletka (20.71), okrągłe pudełko z łuby z grawerem (20.62, 20.63), grawerowane pudełko z łuby w kształcie jajka (20.70) czy też cała gama opakowań z kartonu z nadrukiem reklamowym lub tworzyw sztucznych. A  jeśli ktoś szuka czegoś naprawdę nieoczywistego i przyprawionego solidną dawką humoru – jak znalazł będą czekoladowe jajka sadzone (20.41, 20.32).

B&B Słodycze z Pomysłem

Podobne bogactwo wzorów i pomysłów dotyczy też drugiego z klasycznie wielkanocnych motywów, czyli zajączka.

B&B Słodycze z Pomysłem

B&B Słodycze z Pomysłem

Ale tym, co najbardziej pozytywnie zaskakuje w tej ofercie, są naprawdę nieoczywiste skojarzenia i wypływające z nich nieszablonowe produkty. Wielkanoc to też święto wiosny i nowego życia, a Milanówek jest miastem-ogrodem, uchodzącym z jedną z najbardziej zielonych części aglomeracji warszawskiej. Miejscowi twierdzą, że najpiękniejszy jest właśnie wiosną! Widać, że niezwykłe bogactwo tej pory roku było ważną inspiracją dla pracującej tam na co dzień ekipy B&B.

Znajdziemy tam czekoladowe marchewki (20.02) i żelkowe maliny (22.17). Jest słoiczek z rzeżuchą do samodzielnego wyhodowania, zupełnie jak w szkole (23.20). Są migdały (15.31), czekolady z owocami liofilizowanymi (20.38, 20.39), czekoladowe kwiaty (04.58), miody i konfitury (05.04) oraz mnóstwo pralinek i czekoladek. Świat odradza się po zimie, wiosna bombarduje nas smakami, zapachami, kolorami… a my chłoniemy ją całymi sobą, bo przecież tak długo na to czekaliśmy.

 

Bawiąc się trochę nazwą firmy, można powiedzieć, że to prawdziwa Wielkanoc z Pomysłem i Wiosna z Pomysłem. Trudno nie dać się wciągnąć!


Więcej newsów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.