Logo

Gadżety reklamowe

Gratisownia.pl odkrywa dźwięki gadżetów

Nie tylko dźwięki natury koją duszę. Czy wiesz, że dźwięki wydawane przez gadżety mogą relaksować? Gratisownia.pl właśnie testuje potencjał ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response). Jest to zjawisko, które wywołuje przyjemne odczucia dzięki widzianym obrazom i doświadczanym bodźcom dźwiękowym.

Pisanie na papierze, drapanie po sztywnym materiale torby, strzelający korek podczas zamykania butelki, czy delikatne stukanie palcami w metalowy termos – czy wiesz, że takie dźwięki mogą być rozkoszą dla Twojego mózgu? Gratisownia.pl właśnie odkrywa właściwości ASMR i sprawdza, czy dźwięki wydawane przez różne gadżety reklamowe mogą wywoływać przyjemne odczucia. Czy Ty również doświadczasz takich stanów?

ASMR jako narzędzie marketingowe dla firm

ASMR to rodzaj przyjemnych dreszczy, które odczuwamy na skutek stymulacji naszych zmysłów poprzez widziane obrazy i słyszane dźwięki wydawane przez różne przedmioty.

Jak się okazuje, ASMR może być również skutecznym narzędziem marketingowym do komunikacji z Klientami. Z tego też względu filmy reklamowe i prezentacje produktów naszpikowane elektryzującymi dźwiękami łatwiej zapadają w pamięć. Mogą budzić pozytywne skojarzenia i kreować doświadczenia związane z konkretną marką i jej produktami.

Gratisownia.pl nagrywa film ASMR

– Wybierz się z nami w świat błogiego relaksu, zapomnij o codziennych zmartwieniach, popraw sobie samopoczucie. Gratisownia.pl zapoczątkowała cykl filmów związanych z ASMR: TRYLOGIA ASMR. W części 1 poznasz gadżety eko na czasie. Kolejne odcinki już wkrótce. Doświadcz rozkoszy mózgu razem z nami. To Twoje SPA dla zmysłów. Potrzebujesz nowych gadżetów firmowych z nadrukiem? W swojej ofercie posiadamy 70 tys. produktów reklamowych dla różnych branż. Skontaktuj się z naszym działem handlowym: zapytanie@gratisownia.pl – mówi Katarzyna Śleziona-Kołek z Gratisowna.pl


Więcej newsów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.