Logo

Inspiracje

Powrót do szkoły według Voyager

Nowy rok szkolny to doskonała okazja na kreatywną akcję marketingową. Zobacz, jakie strategie reklamowe przygotował na tę okazję zespół Voyager.

Współpraca z młodymi umysłami to dobra praktyka. Może nią być sponsorowanie zawodów sportowych dla dzieci lub lokalnego konkursu dla młodych artystów. Za nagrody może posłużyć worek do kolorowania V0021 oraz inne rozrywkowe gadżety oznakowane logiem marki.

Równie pomysłowe jest organizowanie warsztatów lub dni otwartych. Artykuły szkolne, takie jak zestaw przyborów V7384 przyda się na nich jako wyposażenie i upominek reklamowy, który przywoła dobre wspomnienia. To może się okazać trafną inwestycją w przyszłość firmy i branży!

Voyager

Kolejnym popularnym sposobem na promocje marki są tzw. Starter packi, które mogą być rozdawane na targach i innych eventach branżowych. Zawierają one najczęściej takie upominki, jak korkowy notatnik A5 V0056 lub klasyczny długopis V0057. Jeżeli potrzebujesz modeli, które precyzyjnie odzwierciedlą tożsamość marki, sprawdź pełną ofertę notatników i akcesoriów do pisania Voyagera – jest z czego wybierać!

Voyager


Więcej newsów z branży TUTAJ.