Logo

Event MIX

Ludzie to nie zasoby! – relacja z VI edycji Arłamów Business Challenge 2024

W dniach 30 czerwca–2 lipca 2024 roku w malowniczej scenerii Arłamowa odbyła się VI edycja Arłamów Business Challenge, prestiżowego wydarzenie dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski.

W nawiązaniu do hasła przewodniego „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym” zaproszeni goście i eksperci wspólnie pochylili się nad wyzwaniami i strategiami integracji pokoleń w dzisiejszych organizacjach. Nie zabrakło również wystąpień gości specjalnych i ekscytujących niespodzianek.

Korzystając z okazji, że była to pierwsza letnia edycja Arłamów Business Challenge, uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej włoskiej kolacji z muzyką na żywo na tarasie kawiarni Panorama. Podziwiając przepiękny widok na pobliskie góry, goście delektowali się pyszną włoską kuchnią w towarzystwie Vito Casettiego.

Kolejny dzień rozpoczął się aktywnie, zgodnie z promowaną przez Hotel filozofią #ArłaMOVE. O poranny rozruch uczestników zadbali Ewa Chodakowska i Adam Kszczot. Po pysznym śniadaniu z regionalnej karczmie przyszedł czas na część merytoryczną, która przyniosła fascynująca wystąpienia prelegentów. Dr Monika Sońta (ekspertka komunikacji organizacyjnej i socjolożka technologii), Romeo Grzębowski (Chief Inspiration Officer w Extended Tools Polska), Maja Gojtowska (obserwatorka trendów HR, konsultantka, trenerka) oraz Iwona Wencel (HR Executive, HR Performance Mentor), w towarzystwie prowadzącego Macieja Kautza i przy aktywnym udziale uczestników wydarzenia, przedstawiali kluczowe zagadnienia związane z różnorodnością pokoleniową w środowisku biznesowym – jednocześnie odpowiadając na pytanie, jak budować mosty, korzystając z różnych doświadczeń przedstawicieli kolejnych generacji, przy uwzględnieniu ich potrzeb. Niektóre z wyciągniętych konkluzji okazały się wyjątkowo zaskakujące.

Arłamów

Kolejnym punktem części merytorycznych była debata, w której wzięli udział: Monika Wojnowska (SAMSUNG), Małgorzata Michalczyk (Colliers), Agnieszka Majkowska (Pru), Justyna Jankowska (NetWorks) oraz Maciej Straus (Hotel Arłamów). Dyskusję moderował Roman Młodkowski. Uczestnicy dyskusji dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z integracją międzypokoleniową, metodami komunikacji międzygeneracyjnej oraz najlepszymi, niekoniecznie oczywistymi, praktykami w zakresie zarządzania zespołami wielopokoleniowymi w ich firmach. Na zakończenie długo wyczekiwane wystąpienie gościa specjalnego Ewy Chodakowskiej.

Po części merytorycznej na uczestników czekały kolejne wyzwania i niespodzianki. Zorganizowana przez Hotel Arłamów olimpiada sportowa okazała się świetną okazją nie tylko do sprawdzenia swoich możliwości, ale także do integracji i współpracy zespołowej. O relaks uczestników zatroszczył się zespół SPA Arłamów.

Arłamów

Efektownym zakończeniem, a jednocześnie podsumowaniem ABC była uroczysta wieczorna gala w hotelowym Patio. Nieocenieni Rafał Maserak, zespół Stage Fever i Hirek Wrona zaserwowali gościom wyjątkową muzyczną oprawę i doskonałą zabawę, a kolejną niespodzianką było wystąpienie podróżnika Tomasza Michniewicza. O najlepsze doznania smakowe zadbał Szef Kuchni Hotelu Arłamów wraz ze swoim zespołem.

6. edycja Arłamów Business Challenge okazała się niezwykle wartościowym wydarzeniem HR, które dostarczyło uczestnikom wartościowej wiedzy, jak i praktycznych wskazówek do prowadzenia skutecznej integracji pokoleń w środowisku biznesowym. Dla uczestników była także doskonałą okazją do poznania wyjątkowych możliwości Hotelu Arłamów.


Więcej newsów z branży TUTAJ.