Marketing MIX Karolina Szapiro dołącza do Sanofi Polska

Karolina Szapiro dołącza do Sanofi Polska

0

Z początkiem czerwca br. do Zespołu Komunikacji Grupy Sanofi w Polsce dołączyła Karolina Szapiro, obejmując stanowisko Menedżera ds. Komunikacji i CSR. Jej zakres odpowiedzialności obejmuje przygotowanie oraz realizację działań komunikacyjnych, a także realizację strategii CSR Grupy Sanofi w Polsce.

Karolina Szapiro posiada ponad 8-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji i public relations. Przez ostatnie 4 lata pełniła funkcję PR Managera w Grupie IPOPEMA, działającej w sektorze finansowym, gdzie odpowiadała za stworzenie oraz realizację działań z zakresu komunikacji wewnętrznej, zewnętrznej, relacji z mediami oraz za wsparcie działań marketingowych.

– Zrównoważony rozwój firmy oznacza współpracę z wieloma grupami interesariuszy oraz zaangażowanie w liczne projekty i inicjatywy m.in. z obszaru CSR. W związku z tym, w trosce o dalszy sukces realizowanych przez nas działań z zakresu komunikacji i społecznej odpowiedzialności, postanowiliśmy dedykować osobę, która będzie czuwać nad ich pomyślnym przebiegiem – mówi Monika Chmielewska-Żehaluk, Dyrektor Działu Komunikacji Sanofi Polska.

Przed dołączeniem do Sanofi, Karolina Szapiro wcześniej pracowała m.in. w agencjach: Glaubicz Garwolińska Consultants, Hill&Knowlton oraz PR Consultants.

JK