Aktualności Bezpieczne targi już w przyszłym tygodniu – trwa rejestracja!

Bezpieczne targi już w przyszłym tygodniu – trwa rejestracja!

0

Twa rejestracja na targi FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl. Podczas tegorocznej edycji, 120 wystawców zaprezentuje swoją ofertę na jednej hali EXPO XXI Warszawa. W tym roku targi odbywają się z uwzględnieniem wszelkich wytycznych dla organizatorów targów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce stworzonych przez Ministerstwo Rozwoju z Głównym Inspektoratem Sanitarnym.

W dniach 9-10 września br. w EXPO XXI Warszawa zaprezentują się dostawcy artykułów promocyjnych dla branży reklamy i marketingu oraz dostawcy mediów i maszyn.

Jak podkreśla Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży FestiwalMarketingu.pl, biznes potrzebuje spotkań. – Biznes rodzi się na targach, szczególnie w naszej branży. W tym roku połączyliśmy obie imprezy na jednej hali, FestiwalMarketingu.pl, który jest kompleksową propozycją dla branży reklamowej i gadżetowej oraz FestiwalDruku.pl – który w tym roku skupia się zwłaszcza na druku na tekstyliach,  zdobieniu odzieży i znakowaniu gadżetów reklamowych. Bardzo mocno stawiamy na bezpieczeństwo naszych wystawców, jak i zwiedzających. Tegoroczna edycja targów jest przygotowywana w oparciu o wszelkie zasady bezpieczeństwa, wedle wytycznych Ministerstwa Rozwoju. – wyjaśnia Monika Opałka.

Z wprowadzonymi zmianami można zapoznać się poniżej:

Targom towarzyszą wydarzenia specjalne: konkursy POS STARS, SUPER GIFT oraz Złoty Medal. Główne wydarzenia towarzyszące to konferencja Marketing Mix oraz EVENT MIX.

Bezpłatna rejestracja na targi:

FestiwalDruku.pl -> KLIKNIJ

FestiwalMarketingu.pl -> KLIKNIJ