Gadżety reklamowe Linia antybakteryjnych produktów marki SafeTouch™

Linia antybakteryjnych produktów marki SafeTouch™

109
0

Gadżet, który może przechodzić z rąk do rąk. Zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, zarazków i bakterii. Przeznaczony nie tylko dla profesjonalistów z rynku medycznego, czy farmaceutycznego, ale także pomocny w każdym miejscu pracy lub w domu.

Bakterie mogą się dobrze rozwijać i przetrwać na różnych powierzchniach przez wiele tygodni, jeśli nie miesięcy – Twój ulubiony gadżet nie jest wyjątkiem. Często używany przez cały dzień, w różny sposób, zarówno, gdy pracujemy na zewnątrz, jak i w biurze… a bakterie wędrują. Rozwiązanie? Linia antybakteryjnych produktów marki SafeTouch™.

Ta linia to już nie tylko długopisy marki Lecce Pen®: GOLFF i FORTE. W ofercie znajduje się również PowerBank FORTE, który wraz z długopisem FORTE oraz personalizowanym opakowaniem tworzą PowerBox FORTE. Kolekcja została poszerzona o wyjątkowe plastikowe PowerBanki thINKme® w kształcie notesów: SHAKY Lighting i SHAKY.  Nowym produktem w antybakteryjnej rodzinie jest SAFEGEL zawierający 70% alkoholu, z możliwością personalizowania etykiety, dostępny w pojemnościach 100ml i 500ml.  

Testy laboratoryjne i rzeczywiste badania pokazują, że poziom bakterii na produktach SafeTouch zmniejsza się nawet o 90%. Badanie przeprowadzono na bakteriach będących przedstawicielami dwóch grup: Gronkowiec złocisty (S.aureus) i E.coli oraz na grzybach. Dodatek antybakteryjny zawarty w plastiku jest aktywny przez cały okres użytkowania gadżetu. Niszczy 90% bakterii chorobotwórczych i grzybów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Efekt biostatyczny został potwierdzony badaniami laboratoryjnymi.  Badanie zgodne z normą – Norma ASTM 2149.

Antybakteryjna kolekcja SafeTouch™ to idealne rozwiązanie do miejsc, gdzie musi być czysto i sterylnie, takich jak: szpitale, apteki, przychodnie czy laboratoria. Sprawdza się również w miejscach publicznych, gdzie długopis przechodzi z rąk do rąk, ponieważ dodatek antybakteryjny zawarty w plastiku jest aktywny przez cały okres użytkowania długopisu.

SafeTouch™ TECHNOLOGIA ANTYBAKTERYJNA

Efekt biostatyczny został potwierdzony badaniami laboratoryjnymi badanie zgodne z normą – ATSM 2149. SEANTEX – dodatek do ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) pochodzenia organicznego o działaniu antybakteryjnym i antygrzybicznym nie zawiera nano metali. Badanie przeprowadzono na bakteriach będących przedstawicielami dwóch grup bakterii Gronkowiec złocisty (S. aureus) oraz E. coli, a także na grzybach. Długopis niszczy do 90 % bakterii chorobotwórczych i grzybów. Materiał nie wywiera szkodliwego wpływu na skórę człowieka. Efekt antybakteryjny utrzymuje się przez cały okres używania produktu.

www.happygifts.com.pl

KL