Gadżety reklamowe WOOW!PAKA – kreatywne zestawy edukacyjne

WOOW!PAKA – kreatywne zestawy edukacyjne

84
0

Powrót do home office z powodu zamkniętych szkół może być dla wielu rodziców sytuacją, w której ponownie będą mierzyć się ze służbowymi obowiązkami przemieszanymi z domowym gwarem. WOOW!PAKA to odpowiedź na pytanie co, można zrobić z dzieckiem w domu i jak odciągnąć od ekranu.

Firma Nunulu stworzyła kreatywne pudełka edukacyjne, przeznaczone dla dzieci w przedziałach wiekowych 2-4, 5-7 oraz 8 lat i więcej. Posiada w swojej ofercie 5 kreatywnych pak z ogólną tematyką i dwie ZIMO Paki, z zabawami zimowo-świątecznymi.

WOOW!PAKI po brzegi wypełnione są zabawami DIY, które zajmą wasze dzieciaki na długie godziny samodzielnej twórczości i odciągnie od ekranów telewizorów, tabletów i telefonów, gdzie i tak spędzają wiele czasu podczas lekcji online.

Pudełka, oprócz podziału wiekowego, występują w różnych wersjach tematycznych. Zabiorą wasze pociechy w baśniową krainę magii lub w kosmiczną podróż po galaktyce. Pobudzą poczucie estetyki i pozwolą na poznanie elementów otaczającego ich świata. To świetny sposób na rozwój motoryki małej i pomysłowości najmłodszych, którzy sami decydują o finalnym efekcie ich pracy. Wszystkie elementy paki służą wykorzystaniu, co dodatkowo utrzymuje cały koncept w duchu zero-waste.

Kreatywne paki zaprojektowane są z dbałością o detale i wygodę. Zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania każdej z zabaw.

Produkty Nunulu mają również opcję pełnej personalizacji brandingu i dostosowania pod klienta. Grafika na pudełkach, kolorystyka opakowania, umieszczenie logotypów – to tylko nieliczne z możliwych opcji.

WOOW!PAKI są nieszablonowym, niestandardowym prezentem, który uczy, bawi i rozwija.

 

Pełna oferta dostępna jest na stronie www.nunulu.pl.

 

AS