Gadżety reklamowe SafetyGifts – antybakteryjne płyny i żele do rąk z atrakcyjną świąteczną grafiką

SafetyGifts – antybakteryjne płyny i żele do rąk z atrakcyjną świąteczną grafiką

159
0

Promocyjne, antybakteryjne płyny i żele do rąk teraz z atrakcyjną świąteczną grafiką. Można wybierać z gotowych wzorów – dla dowolnego kształtu butelki i dowolnej pojemności (15 ml – 100 ml).            

Wszystkie promocyjne płyny i żele do dezynfekcji rąk, wprowadzone przez USB System pod marką SafetyGifts spotkały się z wielkim zainteresowaniem klientów i wciąż zyskują na popularności. Jak informuje producent, za sukcesem stoją takie atuty oferty jak: polska, stale kontrolowana produkcja, rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, 4-dniowy termin realizacji, produkcja minimum 50 sztuk oraz konkurencyjne ceny.

Podążając za potrzebami naszych klientów, firma USB System zdecydowała się rozszerzyć ofertę SafetyGifts o żele do rąk w praktycznej butelce z karabińczykiem o pojemności 30, 50 i 80 ml. Produkty te, podobnie jak cała seria, zawierają 70% alkoholu, aloes i glicerynę, dzięki czemu nie tylko skutecznie dezynfekują dłonie, ale także nawilżają i regenerują skórę.

Firmy mogą skutecznie promować swój wizerunek, dbając jednocześnie o  bezpieczeństwo i komfort podczas pracy i codziennych czynności. 

www.usbsystem.pl

KL