Event MIX Prognozy dotyczące odmrożenia wydarzeń targowych | Dr Beata Kozyra, prezes zarządu Polskiej...

Prognozy dotyczące odmrożenia wydarzeń targowych | Dr Beata Kozyra, prezes zarządu Polskiej Izba Przemysłu Targowego

0
  • Organizatorzy targów wdrożyli wytyczne stworzone wspólnie przez Ministerstwo Rozwoju oraz Polską Izbą Przemysłu Targowego. Efektywne działanie sprawdziło się podczas wrześniowych wydarzeń.
  • Firmy branży targowej liczą, że już na wiosnę – początek drugiego kwartału 2021 r. wystartują pierwsze imprezy targowe.

Firmy branży targowej – organizatorzy targów, obiekty targowe, firmy projektujące i budujące stoiska targowe oraz firmy spedycji i transportu targowego są w pełni gotowe do realizacji targów.

Wiosną 2020r. organizatorzy targów wdrożyli wytyczne stworzone wspólnie przez Ministerstwo Rozwoju oraz Polską Izbą Przemysłu Targowego. Efektywne działanie pod rygorem sanitarnym sprawdziło się we wrześniu, kiedy to branża zdążyła przeprowadzić kilka imprez targowych przed ponownym jej zamrożeniem.

Stojąc w blokach startowych z kalendarzami wypełnionymi targami na rok 2021, firmy branży targowej liczą, że już na wiosnę – początek drugiego kwartału 2021 r. Polska wróci do strefy zielonej i wystartują pierwsze imprezy targowe. Takie są plany i przygotowania, reszta zależy od decyzji rządu.