Wydarzenia PACKAGING EVOLUTION | Konferencja on-line

PACKAGING [R]EVOLUTION | Konferencja on-line

0

Targi Packaging Innovations oraz Spółka Aniflex zapraszają do udziału w kolejnej odsłonie konferencji Packaging [R]evolution, znanej z poprzednich edycji Targów. Tym razem wydarzenie odbędzie się w wersji on-line – 9 czerwca 2021 na platformie Click Meeting.

Szereg prelegentów – praktyków z branży opakowań w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, interesujących a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych z drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem.

W trakcie konferencji poruszane zostaną tematy jak np. czym są bezpieczne opakowania i jak zabezpieczyć się przed oszustwami. Prelegenci omówią rozwiązania etykietowe przyjazne dla środowiska oraz te wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość; poruszą temat uszlachetniania w kontekście recyklingu i zrównoważonego rozwoju. Ponadto zostanie poruszony temat personalizacji etykiet i opakowań i tzw. druku hybrydowego.

Packaging” to jednak nie tylko ujęcie produkcyjne; ważna jest jego ekspozycja i dostępność na sklepowej półce dlatego też podczas konferencji nie zabraknie informacji na temat tego, w jaki sposób wprowadzić produkt do sieci handlowej i wyróżnić go na półce oraz tych związanych ze sposobami zwiększania sprzedaży dzięki zastosowaniu odpowiednich technik przy projektowaniu opakowań.

Harmonogram wydarzenia dostępny jest TUTAJ. Rejestracja na wydarzenie -> TUTAJ.