Logo

Gadżety reklamowe

Wakacyjny party mix od Inspirion

Sezon na imprezy wakacyjne już otwarty, ale wciąż wskazany jest społeczny dystans. Jak zorganizować świetną imprezę wakacyjną z zachowaniem zasad bezpieczeństwa podpowiada Inspirion Polska. Sprytnie i z humorem.

Chyba wszyscy tęsknimy za czasem nieskrępowanej zabawy, ale szczególnie teraz warto zadbać, by letnie imprezy były nie tylko niezapomniane, ale przede wszystkim bezpieczne.

Pomogą w tym sprawdzone gadżety, takie jak silikonowa słomka PRACTICALLY, która przyda się do oznaczenia drinków. Słomka jest przeznaczona do wielokrotnego użytku. Ma praktyczne opakowanie i jest dostępna w aż siedmiu kolorach.

Martwisz się, że ktoś przez pomyłkę łyknie z twojej butelki? Nałóż na nią kolorową nakładkę chłodzącą STAY CHILLED, którą można dowolnie spersonalizować. Nie tylko pomoże utrzymać pożądaną temperaturę napoju, ale powstrzyma przed piciem innych imprezowiczów, gdy impreza stanie się naprawdę gorąca.

Z kolei kolorowa opaska na nadgarstek SPORTS przyda się nie tylko w czasie uprawiania sportu, ale stanie się niezastąpiona w czasie letnich imprez. Ma kieszonkę na zamek błyskawiczny, w której można schować bilon, dokumenty, klucze i inne potrzebne drobiazgi.

Więcej letnich gadżetów imprezowych można znaleźć TUTAJ.