Inspiracje Czas na czapki z daszkiem

Czas na czapki z daszkiem

0

Ponad  500 czapek z daszkiem, w tym 70 z idealnym na upały wykończeniem z siateczki, znaleźć można u dystrybutora L-SHOP-TEAM. Kto nie może się zdecydować, którą wybrać, może skorzystać z lipcowego TexStyle BOX  i przetestować 8 czapek od Flexfit, Beechfield, Atlantis, Neutral, Brain Waves, Myrtle beach.

Czapki nadają się do znakowania. Różnią się ilością paneli, kształtem daszka, zapięciem, użytymi materiałami i  przeznaczeniem. Można znaleźć czapki od 1 do 7 panelowej z różnymi zapięciami np. na rzepa, klamrę plastikową, sprzączkę metalową, wykonane  np. z poliestru z recyklingu, bawełny organicznej z certyfikatami, wełny, imitacji skóry, siateczki.

Spełnią każde oczekiwanie – lekkie, przewiewne o gramaturze poniżej 100 g/m², grubsze, wytrzymałe, stylowe aż do 490 g/m². Sportowcy znajdą dla siebie czapki termoaktywne, szybkoschnące, z opaską przeciwpotną. Do promocji przygotowane są czapki z dużym panelem przednim, dostępne w kilkunastu kolorach. Również dla modnych klientów, L-Shop-Team ma swoją ofertę czapek np. w stylu streetwear, skate, camouflage.

Na stronie sklepu www.l-shop-team.pl można wybierać spośród takich marek:  Atlanitis, Beechfield, Flexfit, Myrtle Beach, Printwear, Result Headwear, Sols, Brain Waves, Just Cool, Korntex, Oltees, Neutral, Slazenger.

www.l-shop-team.pl