Logo

InspiracjeFeaturedMarketing MIX

Rozszerz ofertę swojej agencji reklamowej o innowacyjne emblematy chromowane METALIC™

Jeśli prowadzisz agencję reklamową to na pewno wiesz, że klienci lubią wszelkie nowości, nowe technologie i ciekawe rozwiązania. To pozwala im się wyróżnić wśród wielu podobnych firm.

W dziedzinie samoprzylepnych oznakowań z logo wybór nie jest duży. Dlatego wszelkie innowacyjne emblematy witane są z zaciekawieniem i entuzjazmem. Takie są właśnie emblematy i naklejki chromowane METALIC™. Jeśli jeszcze do tego naklejki z logo są metalowe i pokryte błyszczącym chromem, to wzbudzają ogromne zainteresowanie klientów. Pokazanie logo na produktach w taki prestiżowy sposób to aspiracja wielu właścicieli firm i działów marketingu.

Naklejki metalowe
Naklejki metalowe

Oczywiście wygląd to nie wszystko. Klientów interesuje też trwałość i zapewnienie nienagannego wyglądu przez wiele lat. Prawdziwy metal – nikiel pokryty chromem to rozwiązanie, które sprawdza się w oznakowaniach właśnie długoterminowo.

A czy to nie odpadnie? To częste pytanie, jakie zadają klienci widząc błyszczące elementy logo na swoim produkcie. O przyczepność naklejek chromowanych dbają specjalne błony klejowe marki 3M. Do tego odpowiednie przygotowanie projektu przy wsparciu naszych doradców i przetestowanie pracy z podłożem dzięki próbie przedprodukcyjnej.

Tak. Możesz mieć pewność, że oznakowania, które zamawiasz dla swoich klientów spełnią w stu procentach wymagania zlecając na początek niedrogą serię próbną kilku sztuk do testów.

Naklejka chromowana
Naklejka chromowana

Jak najlepiej pokazać klientom możliwości znakowania samoprzylepnym chromem? Najlepiej, gdy osobiście zaprezentujesz próbki przykładowych realizacji i łatwy sposób naklejania. Dostarczymy w tym celu odpowiedni zapas bezpłatnych próbek.

Ale jak to naklejać, gdy często logo składa się z osobnych elementów? Zadbaliśmy o to stosując w tego typu projektach specjalną folię transportową. Dzięki niej jednym ruchem przeniesiesz na produkt nawet skomplikowane, samoprzylepne drobne elementy chromowane.

Emblemat chromowany
Emblemat chromowany

Pomóż swoim klientom wdrożyć łatwy, szybki i przyciągający wzrok sposób znakowania produktów w postaci emblematy chromowane METALIC™. Klienci ostatnio chętnie inwestują w widoczność i rozpoznawalność swoich marek, bo wiedzą, że długoterminowo przyniesie im to nowych klientów. Chcą zapewnić swoim produktom doskonałe pierwsze wrażenie i wyróżnić swoją markę wśród konkurentów.

Aby otrzymać pakiet bezpłatnych próbek do pracy z klientami wyślij formularz na stronie: www.marka.pl/agencje


Artykuł promocyjny