Logo

Media & maszyny

Nowość – folia monomeryczna marki Arlon DPF 510

W dzisiejszych czasach witryna sklepowa czy karoseria samochodu pełni nie tylko funkcję estetyczną. Coraz częściej wszelkie dostępne i dobrze widoczne powierzchnie wykorzystuje się także do celów komercyjnych. Przestrzeń reklamowa jest tak cenna, że eksploatuje się ją bardzo intensywnie często zmieniając jej zawartość. Do takich zastosowań doskonale nadaje się folia Arlon DPF 510, która doskonale sprawdza się w zastosowaniach krótkoterminowych i do tego nie jest droga.

W ofercie firmy Integart pojawił się nowy produkt Arlon DPF 510. Jest to folia monomeryczna (PCW) o grubości 100 µm. Jedną z niewątpliwych zalet tego produktu jest to, że podkład został z dwóch stron powleczony polietylenem nadającym folii sztywność. Tą właściwość z pewnością doceni każdy aplikator. DPF 510 sprawdza się doskonale podczas druku w wyższych temperaturach oraz zmiennych warunkach wilgotności powietrza, które często panują w drukarniach. Znane ludziom z branży problemy jak „pływanie” czy „wstawanie” na drukarce w przypadku tej folii nie występują. Produkt posiada mocny klej powstały na bazie solwentu i akrylu, który odporny jest na działanie wody. Folia dedykowana jest do druku na drukarkach (eko)solwentowych, lateksowych (HP Latex) oraz UV (HP Scitex).

Firma Integart Sp. z o.o. oferuje ten produkt w kilku wersjach różniących się fakturą powierzchni, kolorem kleju i szerokością. Poniżej zaprezentowano szczegółowe informacje na temat dostępnych wersji DPF 510:

– biała błysk, klej trwały transparenty, rolka 1,067 x 45,72 m,

– biała błysk, klej trwały transparenty, rolka 1,372 x 45,72 m,

– biała błysk, klej trwały transparenty, rolka 1,524 x 45,72 m,

– biała błysk, klej trwały szary, rolka 1,067 x 45,72 m,

– biała błysk, klej trwały szary, rolka 1,372 x 45,72 m,

– biała mat, klej trwały szary, rolka 1,067 x 45,72 m,

– biała mat, klej trwały szary, rolka 1,372 x 45,72 m.

Produkt dostępny jest w oddziałach firmy Integart Sp. z o.o. na terenie całego kraju. Więcej informacji na temat produktu opublikowano TUTAJ.

KL