Logo

Media & maszyny

Janusz Gałucki w Reprografie

W ostatnim czasie do zespołu firmy Reprograf dołączył Janusz Gałucki, który objął stanowisko Product Managera i jest odpowiedzialny jest za rozwój sprzedaży maszyn introligatorskich na terenie Polski. Firma Reprograf ma bogate portfolio w zakresie rozwiązań introligatorskich, będąc przedstawicielem na terenie Polski takich producentów jak Wohlenberg, MBO i Herzog&Heymann.

Janusz Gałucki jest absolwentem Zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania produktem oraz sprzedaży. Ostatnio pracował dla polskiego oddziału szwajcarskiego koncernu Schindler. Prywatnie interesuje się fotografią, turystyką górską i sportem (biegi długodystansowe, wspinanie).

– Cieszymy się, że pan Janusz dołączył do naszego zespołu sprzedaży i wzmocnił dział rozwiązań introligatorskich. Jesteśmy przekonani, że jego doświadczenie handlowe i pomysły przełożą się na zadowolenie naszych klientów i sprzedaż oferowanych przez nas w tym zakresie urządzeń – komentuje Tadeusz Figurski, Wiceprezes Reprograf SA.

www.reprograf.com.pl

KL