Logo

Event MIX

Jak skutecznie organizować eventy online i hybrydowe? Poradnik dla eventowców od Gridaly

Startup Gridaly wydał poradnik, który stanowi kompendium wiedzy dla tych, którzy chcieliby organizować eventy, ale nie wiedzą, jak to zrobić. Ebook “Jak skutecznie organizować eventy online i hybrydowe?” może być też inspiracją dla profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się organizacją wydarzeń.

E-book powstał wspólnymi siłami interdyscyplinarnego zespołu Gridaly. Na łamach publikacji swoją wiedzą zdobytą na przestrzeni kilkuset wydarzeń online i hybrydowych dzielą się współzałożyciele startupu, Michał Ratajczak i Bartosz Szuryga, ale znajdziemy tam też komentarze od innych ekspertów, na co dzień zajmujących się marketingiem, sprzedażą oraz utrzymaniem relacji z klientami.

E-book “Jak skutecznie organizować eventy online i hybrydowe?” podzielony jest na dwie części. Pierwsza traktuje o celach organizacji wydarzeń, korzyściach płynących z przyjęcia formy online i hybrydowej oraz o tym, dlaczego warto “uhybrydawiać” eventy stacjonarne. Dzięki szczegółowej charakterystyce różnych rodzajów realizacji wydarzeń, czytelnicy dopasują właściwą formę do swoich celów oraz możliwości.

Druga część poradnika skupia się na praktycznych i technicznych aspektach organizacji eventu: przygotowaniu briefu, wyborze technologii, opiece nad prelegentami oraz prowadzeniu dyskusji. Jak podkreślają autorzy poradnika, event nie musi kończyć się z chwilą końca ostatniego wystąpienia na scenie, dlatego ostatni rozdział e-booka został poświęcony działaniom, których wykonanie warto rozważyć po zakończeniu wydarzenia.

– Branża eventowa przeszła w ostatnich latach sporą rewolucję, a dziś coraz więcej firm nie wyobraża sobie organizacji eventów stacjonarnych bez wsparcia technologicznego – komentuje CEO Gridaly, Michał Ratajczak. Jak przekonuje autor, e-book ma edukować osoby, które szukają wiedzy o eventach, ale też poszerzać wiedzę tych, dla których organizacja wydarzeń to chleb powszedni. – To również z myślą o nich tworzyliśmy ten poradnik. Skoro branża się zmienia, to warto iść z duchem czasu, aby nie wypaść z obiegu i móc oferować klientom eventy dostosowane do potrzeb rynku – dodaje Ratajczak.

Gridaly to najszybciej rozwijający się polski start-up event-techowy. E-book “Jak skutecznie organizować eventy online i hybrydowe?” można pobrać za darmo ze strony ebook.gridaly.com.


Więcej newsów w podobnej tematyce przeczytasz TUTAJ.