Logo

Gadżety reklamowe

Trendfactory B2B partner Rituals w gronie wystawców targów Festiwal Marketingu

Trendfactory zaprasza 13 i 14 września do odwiedzenia stoiska E3 podczas tegorocznej jubileuszowej odsłony targów Festiwalu Marketingu które odbędą się w Warszawie.

Aby doświadczyć świata wyjątkowych możliwości wykwintnych upominków firmowych z Rituals już dzisiaj przedstawiciele Trendfactory zachęcają do zarezerwowania sobie czasu i odwiedzenia ich stoiska podczas wrześniowych targów.

– Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami ekscytującymi wiadomościami. Podczas targów na naszym stoisku E3 spotkacie się ze mną oraz z Karoliną, będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Wami. Pokażemy Wam naszą ekskluzywną ofertą firmowych zestawów upominkowych Rituals oraz pojedynczych produktów. Dowiecie się, w jaki sposób te przemyślane oferty mogą wzmocnić Wasze uznanie dla pracowników, partnerów i klientów – mówi Maciej Stygar z Trendfactory.

Trendfactory

– Zapraszamy na nasze stoisko do świata Rituals w którym znajdziesz bogatą kolekcję produktów zapachowych do domu oraz kosmetyków do pielęgnacji ciała. Najlepsi perfumiarze świata skomponowali wyjątkowe zapachy, aby wprowadzały w stan relaksu i przeniosły w świat domowego spa. Razem z Maciejem będziemy odpowiadać na wszystkie Wasze pytania i przeprowadzać Was przez naszą bogatą ofertę produktową – mówi Karolina Babelek z Trendfactory.

Ale to nie wszystko. Uczestnicy targów będą świadkami premiery, wyczekiwanej kolekcji 2023. Kolekcja ta będzie dostępna od 1 października na półkach sklepów Rituals i w ofercie B2B.

Trendfactory zaprezentuje także kolejną tegoroczną nowość – kalendarz adwentowy w wersji 2D oraz 3D.

– Dołącz do nas na Festiwalu Marketingu i bądź częścią tej zmysłowej podróży. Twoja obecność będzie dla nas zaszczytem. Cieszymy się, że będziemy mogli podzielić się z Tobą nowymi horyzontami – mówi Karolina Babelek z Trendfactory.


Szczegóły wydarzenia:
Data: 13 i 14 września
Lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa
Stoisko: E3

Bezpłatna rejestracja na targi KLIKNIJ.


Więcej o firmie przeczytasz TUTAJ.