Gadżety reklamowe Ekologiczna maska HI Community firmy KOZIOL

Ekologiczna maska HI Community firmy KOZIOL

0

Chroniąc swoje zdrowie podczas pandemii, zapomnieliśmy o ekologii. Jednorazowe maski i rękawiczki znacznie zwiększyły produkcję odpadów. Jak wskazują naukowcy w samych morzach i oceanach, może przybyć dodatkowe 10 milionów ton. 

Ten problem rozwiązuje maska HI Community firmy KOZIOL. Wyprodukowana z elastycznego i bezpiecznego dla zdrowia tworzywa, jest prawie niezniszczalna. Podczas użytkowania wystarczy wymieniać w niej jedynie filtr, a samą maskę umyć w zmywarce lub polać wrzątkiem. Formę filtra pełni bawełniany płatek higieniczny, dostępny w każdej aptece lub drogerii. Termoplast jest najbardziej przyjaznym dla środowiska materiałem na rynku: proces produkcyjny zużywa 90% mniej energii w porównaniu do produkcji szkła, ceramiki lub aluminium.

Maski marki KOZIOL są wykonane z tworzywa termoplastycznego, który w 100% podlega recyklingowi. Tworzywo to jest wolne od melaniny, formaldehydu i BPA. Nie wchłania wilgoci. Maski zmniejszają ryzyko zarażenia innych, zapobiegają dotykaniu twarzy i są nieskończenie wielokrotnego użytku. Posiadają uniwersalny wymienny filtr, dostępny w drogeriach i aptekach, są łatwe do czyszczenia za pomocą detergentu lub wrzątku, jak również nadają się do mycia w zmywarce. 

Istnieje możliwość personalizacji, dostępne w 4 kolorach (różowy, niebieski, szary i czarny). Indywidualny kolor PMS od 500 sztuk. Produkt całkowicie wyprodukowano w Niemczech

Więcej informacji: TUTAJ

friends4friends.pl/

KL