Gadżety reklamowe Stojaki do dezynfekcji dla biur, sklepów, marketów i magazynów

Stojaki do dezynfekcji dla biur, sklepów, marketów i magazynów

0

Odpowiadając na potrzeby rynku i obowiązek dezynfekcji nałożony na wiele firm i instytucji Gratisownia.pl rozpoczęła produkcję personalizowanych stojaków do dezynfekcji dla biur, sklepów i magazynów gwarantujących bezpieczeństwo pracowników i klientów.

Dopasowane rozmiarami dla osób dorosłych idealnie sprawdzą się jako dozowniki do dezynfekcji dla punktów obsługi klienta, magazynów, sklepów spożywczych czy marketów. Stojak do dezynfekcji produkowany jest w dwóch wersjach dla osób dorosłych, jest wykonany z bardzo solidnych materiałów, lakierowanych proszkowo.  Może funkcjonować jako urządzenie wolnostojące lub przymocowane do podłoża.

Do stojaka z dozownikiem łokciowym dołączyono instrukcję użytkowania, która w zależności od wybranej wersji w trzech lub czterech prostych krokach demonstruje jak z niego korzystać. Na samym dozowniku znajduje się wygrawerowany piktogram pokazujący jego wykorzystanie.

Pojemnik na płyn do dezynfekcji ma pojemność 1000 ml, po jednym naciśnięciu dozowane jest 4 ml płynu. Zbiornik demontuje się jednym ruchem, nie trzeba niczego odkręcać. – Projektując ten produkt stawialiśmy głównie na jego funkcjonalność i szybkość obsługi ze strony korzystających z płynu do dezynfekcji jak również pracowników obsługi. Na tablicy może się znaleźć logo klienta albo całkowicie spersonalizowany projekt instrukcji! Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty agencyjne – mówi Grzegorz Dolnik z Gratisownia.pl.

Więcej informacji pod numerem telefonu 602 530 412 oraz TUTAJ.  

KL