Gadżety reklamowe SDX Group – rozwój i inwestycje w czasach kryzysu

SDX Group – rozwój i inwestycje w czasach kryzysu

136
0

SDX Group, producent tekstyliów reklamowych działający na rynku od 2015 roku, stale rozwija i opracowuje nowe rozwiązania. Obecnie firma zainwestowała w systemy, które pozwalają im podnieść bezpieczeństwo produkcji i pakowania ich produktów.

– W produkcji stawiamy na nowoczesność, jednak bez utraty jakości produktu końcowego. Chcąc zadowolić naszych klientów i być w stanie spełnić ich oczekiwania inwestujemy w nowoczesne urządzenia i maszyny. Czas pandemii był dla nas sprawdzianem, przez który przeszliśmy wzorowo – mówi prezes spółki Rafał Szandecki.

– Obecnie dla bezpieczeństwa i funkcjonalności zakupiliśmy w pełni zautomatyzowaną maszynę do pakowania smipack HS500E, dzięki której umieszczamy nasze produkty w jednorazowe, higieniczne dostosowane do produktu, opakowania – dodaje Rafał Szandecki.

Podczas pakowania maseczek ochronnych (najnowszy produkt spółki), chust czy ręczników maszyna pakująca współdziała z maszyną do ozonowania ulsonix – generator ozonu, która niszczy groźne drobnoustroje (bakterie i wirusy czy alergeny) w sposób całkowicie bezpieczny dla ludzi, ale także dla środowiska.

www.sdxgroup.pl

KL