Aktualności Gadgetfun i TOPQ w gronie Członków PIAP

Gadgetfun i TOPQ w gronie Członków PIAP

132
0

Mimo nieustającej pandemii grono Członków Polskiej Izby powiększyło się dwóch nowych graczy tego rynku. Członkami PIAP zostały firmy Gadgetfun oraz TOPQ.

Firma Gadgetfun prowadzi działalność na szeroko pojętym rynku reklamy i marketingu, koncentrując się na sprzedaży artykułów reklamowych i ich znakowaniu. Firma nie proponuje szablonowych produktów, a upominki ujmujące oryginalnością i praktycznością. Od samego początku stawia na wzorowy poziom obsługi klienta i jakości oferowanych produktów. Firma powstała z zamiłowania do gadżetów i dokłada wszelkich starań by realizacje spełniały oczekiwania klienta. W swojej ofercie posiada ponad 80 000 produktów, realizując najbardziej nietypowe zlecenia, by zapewnić Klientom nieograniczoną możliwość wyboru. Jak podkreśla Wioleta Baran, Właściciel Gadgetfun, tym, co wyróżnia firmę, jest 150% zaangażowania i profesjonalizmu. Gadgetfun tworzy upominki reklamowe na miarę potrzeb klienta, zapewniając optymalne rozwiązania w zakresie wyboru produktów i metod znakowania, a także kompleksową obsługę od pomysłu po gotowy produkt.

– Zdecydowaliśmy się na członkostwo w PIAP chcąc się nieustannie rozwijać i móc podnieść wartość firmy, a tym samym jeszcze lepiej wspierać swoich klientów – mówi Wioleta Baran, Właściciel firmy Gadgetfun.

TOPQ to nowocześnie zarządzana firma produkcyjno-usługowa z siedzibą w Gdańsku. Dzięki kompleksowej obsłudze jest jednym z krajowych liderów w produkcji znakowanej odzieży oraz gadżetów reklamowych. Możliwości produkcyjne maszyn i urządzeń w TOPQ to ponad 7000 znakowań dziennie. Firma znakuje kompleksowo wszystkie artykuły reklamowe. Sitodruk, transfery, nadruki cyfrowe, haft, znakowanie tworzyw sztucznych, grawer laserowy, sublimacja oraz szwalnia pozwalają firmie spełniać oczekiwania klientów. Klientów, którzy motywują właścicieli do podejmowania działań nakierowanych na rozwój.

– Chcemy dołączyć do liderów w branży reklamowej, gdyż razem możemy być silniejsi. Tylko taka współpraca pozwoli nam być silną konkurencją na rynkach europejskich i tworzyć innowacyjne projekty – mówi Dariusz Bucior,WspółwłaścicielTOPQ Bucior Bukowski sp j.

www.piap-org.pl

KL