Gadżety reklamowe Maska i gadżet reklamowy w jednym – propozycja od Headwear Professionals

Maska i gadżet reklamowy w jednym – propozycja od Headwear Professionals

156
0

Obecnie produktem pierwszej potrzeby są maseczki ochronne oraz wszelkie produkty zasłaniające usta i nos. Maseczka stała się produktem, z którym praktycznie się nie rozstajemy. Samoistnie maski ochronne stały się bardzo dobrym nośnikiem reklamowym i pośrednio środkiem wyrazu własnych poglądów.

Wiele firm wykorzystuje maski także jako gadżet reklamy. Dzieje się tak dzięki możliwości wykonania nadruków na maseczkach. Co powoduje, że maska oprócz produktu ochrony osobistej staje się produktem spersonalizowanym. Rynek bardzo szybko nasycił się maseczkami, dostępnych jest bardzo wiele modeli o zróżnicowanej jakości.

Wiele firm praktycznie z dnia na dzień przestawiło swoje parki maszynowe na produkcję maseczek ochronnych. Podobnie jest w przypadku firmy Headwear Professionals, która na co dzień zajmuje się produkcją czapek reklamowych. Obecnie w ofercie firmy można znaleźć także maseczki ochronne. Dostępnych jest 9 modeli – od maseczek bawełnianych, poprzez maseczki z włókniny, aż do maseczek z flizeliny medycznej. Ta ostatnia cieszy się największym zainteresowaniem – jest to 3-warstwowa maseczka wykonana z flizeliny medycznej. Posiada certyfikat Oeko TEX 100. Dodatkowym atutem jest możliwość prania nawet w 90°C oraz możliwość wykonania znakowania (nadruk termotransfer, do 6 kolorów). Każdy z dostępnych modeli daje możliwość wykonania spersonalizowanego nadruku. Z całością oferty można zapoznać się na stronie

maski.headwear.com.pl/

KL