Aktualności Niespodzianki z okazji 15-lecia Inspirion Polska

Niespodzianki z okazji 15-lecia Inspirion Polska

131
0

11 listopada 2020 roku minie dokładnie 15 lat od oficjalnego rozpoczęcia działalności firmy Inspirion Polska.

Firma współpracuje z agencjami reklamowymi z Polski, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi oferując swój asortyment upominków reklamowych wraz ze znakowaniem.

– Zespół Inspirion Polska chce uczcić tę wyjątkową okazję i podziękować swoim wieloletnim Partnerom, bez których sukces, jaki osiągnęliśmy, nie byłby możliwy. Zapraszamy do naszego serwisu internetowego lub na nasz profil na Facebooku już 9 listopada. Warto nas odwiedzić, aby sprawdzić jakie niespodzianki przygotowaliśmy dla składających zamówienia na produkty i usługi z oferty Inspirion Polska – mówi Wojciech Morawski, Marketing Manager w Inspirion Polska.

Portfolio Inspirion obejmuje pełną gamę produktów niezbędnych do reklamy różnych branż, skatalogowanych pod markami Promotion Tops i Christmas Special. Firma stale rozszerza swoją ofertę, zwracając uwagę na wyzwania związane z ekologią i zrównoważonym rozwojem.
Upominki reklamowe, które są znakowane w rozbudowywanej obecnie polskiej drukarni, trafiają nie tylko na rynki obsługiwane bezpośrednio przez Inspirion Polska, ale również na pozostałe rynki europejskie.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.