Event MIX Uzdrowisko Ustroń z nowym Prezesem Zarządu

Uzdrowisko Ustroń z nowym Prezesem Zarządu

0

Rada Nadzorcza na piątkowym posiedzeniu powołała Wojciecha Budzowskiego na stanowisko prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego Ustroń S.A., należącego do Grupy American Heart of Poland S.A. (AHP). Nowy prezes rozpocznie swoją działalność 17 maja br.

Wojciech Budzowski do 30 kwietnia pełnił funkcję dyrektora generalnego w Hotelach Nosalowy. Jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Hotelarskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Zarządzania w Turystce. Od niemal dwudziestu lat związany z branżą hotelarską, w której od kilkunastu lat nieprzerwanie pełni funkcje kierownicze i doradcze. Wśród licznych sukcesów może pochwalić się rozwojem największych obiektów hotelarskich w Polsce.

– Jestem przekonany, że zaangażowanie Wojciecha Budzowskiego jest istotnym wzmocnieniem dla zespołu Uzdrowiska Ustroń, przed którym stoją duże plany do realizacji w najbliższym czasie. Głęboko wierzymy, że jego bogate doświadczenie zawodowe pozwoli sprawnie pokierować zespołem Uzdrowiska Ustroń i odegra on istotną rolę w realizacji dynamicznego rozwoju Uzdrowiska, jak również regionu. Zarząd Grupy AHP deklaruje pełne wsparcie w realizacji celów. Przed nami wiele wyzwań, o których wkrótce poinformujemy – mówi Adam Szlachta, prezes Grupy American Heart of Poland S.A.

Uzdrowisko Ustroń to jedno z największych i najbardziej popularnych, jak również cenionych przez kuracjuszy miejsc na mapie sanatoriów w Polsce. Wśród bogatej oferty w zakresie rehabilitacji, znajduje się również autorski program wsparcia osób po przejściu COVID-19, od niedawna dostępny także w ramach finansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia. W swojej ofercie Uzdrowisko Ustroń ma również usługi hotelowe oraz zabiegi z zakresu medical spa. Od ponad dwóch lat placówka zarządzana była przez dwuosobowy Zarząd składający się z wiceprezesów – Piotra Ciepała oraz Adama Rybickiego. Ich funkcje pozostaną bez zmian.