Logo

Event MIXTylko w OOH magazine

BEST SPA HOTEL 2023 zaprasza na pełne atrakcji wyjazdy firmowe

Emocjonująca gra „Ucieczka z lochów”, warsztaty hippiczne, koncerty na gongi, słowiańskie rytuały w SPA pod chmurką – to wybrane propozycje dla uczestników eventów firmowych w Hotelu Manor House SPA.

Gra integracyjna z zagadkami „Ucieczka z lochów” zaangażuje jej uczestników na dobre 2 godziny. Jej scenariusz łączy historyczne tło kompleksu Manor House SPA**** – Pałac Odrowążów*****, urokliwe otoczenie zabytkowego parku, tajemnicze lochy i piwnice oraz dobrą zabawę w towarzystwie milczących postaci Ducha Gry i Ducha Czasu – bez współpracy, kreatywnego myślenia i spostrzegawczości grupa nie znajdzie rozwiązania. Gra polega na zdobyciu artefaktów, które odmienią tragiczny los bohaterów legendy o Kostku i Mariannie. To ekscytująca podróż w przeszłość, a klimatyczne, zabytkowe wnętrza dają niezapomnianą atmosferę. Rozrywka, śmiech i dreszczyk emocji – tego mogą doświadczyć uczestnicy zabawy.

SPA

Wśród aktywnych zajęć można postawić na zawody łucznicze, które odbywają się w rozległym parku Manor House SPA lub seans firewalkig, czyli spacer po rozżarzonych węglach, który pomaga  przezwyciężyć własne granice i wyzwolić wewnętrzną siłę. Godne polecenia są także autorskie warsztaty hipiczne pt. „Partnerstwo czy mobbing?”. To innowacyjne narzędzie rozwoju osobistego, które kształci u uczestników umiejętność wsłuchania się w siebie i kierowania się intuicją w zarządzaniu. Zajęcia prowadzone pod okiem instruktora jazdy konnej, podczas których partnerem i nauczycielem jest koń, uświadamiają uczestnikom najczęściej wybierane role zawodowe i menedżerski styl zarządzania, budują pewność siebie i zdolności przywódcze.

SPA

Podczas wyjazdu firmowego warto zaznać słowiańskich rytuałów zdrowia w Witalnej Wiosce – niezwykłym SPA pod gołym niebem, gdzie w otoczeniu pięknego parku można wzmocnić organizm i poprawić nastrój za sprawą działania ciepła i zimna na ścieżce Kneippa, w saunach fińskiej i świetlnej, podczas ziołowych kąpieli w ruskich baniach i beczkach polskich. Tu odnowa biologiczna jest połączona z zabawą na świeżym powietrzu i wspólnym biesiadowaniem przy ognisku. Grupa świetnie zintegruje się też podczas wieczoru pełnego emocjonujących wrażeń i doznań smakowych w ramach atrakcji nawiązującej do historycznego otoczenia – „miodopicia z mnichem”, który opowiada o miodach i ich właściwościach oraz ciekawostkach z historii dawnej siedziby rodu Odrowążów.

Bardzo lubianymi atrakcjami podczas spotkań firmowych są rozgrzewające, relaksujące i uodparniające rytuały w Łaźniach Rzymskich, które. Ceremonie saunowe obejmują ziołowe napary,  lodowe gejzery, zapachy lasu w gorącej saunie fińskiej, cytrynowy peeling ciała w łaźni parowej. Rytuały te są uzupełnione o korzystanie z  seansów w saunie infrared o zdrowotnym wpływie kolorów, aromatyczne kąpiele w jacuzzi, masaże wodne w basenie Swim SPA, ciepło kamiennych ław i muzykę solfeżową w Strefie Harmonii Czakr. Niezapomnianym przeżyciem są nocne seanse saunowe.

SPA

Relaksujące są także koncerty na gongi tybetańskie, których słucha się na leżąco, by odbierać całym ciałem dobroczynne dla organizmu wibracje rozchodzących się w Komnacie Biowitalności dźwięków. Polecamy też koncerty na misy i kamertony z mantrowaniem w basenie – muzyka rozchodzi się w powietrzu i wodzie, będących nośnikiem dźwięków, które trafiają do uczestników tych niezwykłych koncertów na głębszym poziomie i harmonizują cały organizm. Warto też oddać się wyciszającej medytacji w Kamiennym Kręgu lub medytacji w labiryncie – ten zbudowany w Manor House, jest kopią słynnego labiryntu w katedrze w Chartres. Zabytkowy park w Chlewiskach nadaje się idealnie do kąpieli leśnych, które niosą nieocenione korzyści dla zdrowia i samopoczucia.

SPA

Mazowiecki Manor House SPA to butikowy hotel dla dorosłych, w którym wszystko sprzyja relaksowi podczas prywatnego odpoczynku oraz organizacji szkoleń, spotkań biznesowych oraz wyjazdów firmowych i integracyjnych.  Do przyjazdu kusi cisza i spokój enklawy bez dzieci, położonej z dala od miejskiego pośpiechu i zgiełku, w bliskości przepięknej przyrody i dobry dojazd (niedaleko trasy Warszawa – Kraków, lądowisko dla śmigłowców). To Polskie Centrum Biowitalności z najlepszym od lat holistycznym SPA, które słynie z naturalnych terapii, bezchlorowego basenu z ożywioną wodą i kompleksem Łaźni Rzymskich. Znakomitym dopełnieniem jest restauracja z tradycyjną polską kuchnią, daniami wegańskim i autorską Dietą Życia. Ponadto posiada atrakcyjne zaplecze konferencyjne – kilkanaście klimatyzowanych, kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych w historycznych wnętrzach z profesjonalnym zapleczem i doskonałymi warunkami do prowadzenia zajęć w grupach w atmosferze dostojeństwa. Możliwa jest także organizacja konferencji w plenerze, a także aktywności na świeżym powietrzu, w tym różnorodne formy integracji, połączone z obcowaniem z przyrodą.

www.manorhouse.pl


Więcej newsów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.