Aktualności UNEEK – wyszukana i rewolucyjna odzież (nie tylko) reklamowa

UNEEK – wyszukana i rewolucyjna odzież (nie tylko) reklamowa

133
0

Europejska marka odzieży reklamowej UNEEK nieustannie i na całym świecie definiuje swoim Klientom „jakość w uczciwej cenie”. Zaczynając od zakupu przędzy, poprzez produkcję dzianin i kończąc na gotowym produkcie – wszystkie procesy odbywają się na najwyższym poziomie, gwarantując odzieży UNEEK niepowtarzalną tożsamość.

To nie jest „zwykła odzież”, to prawdziwa osobowość

Bogactwo rozmiarów i kolorów kolekcji UNEEK sprawia, iż przestaje ona być jedynie zwykłym ubiorem, a zaczyna odzwierciedlać prawdziwą osobowość. Kluczowym elementem europejskiego producenta UNEEK i dowodem niezmiennej jakości jego marki jest trwałość, utrzymywana w stanach magazynowych wielkości 7 milionów sztuk.

Must have

Obligatoryjną pozycją w każdej drukarni, hafciarni i agencji reklamowej jest bluza „kangurka” UC509, dostępna aż w 30 kolorach i rozmiarach do 5XL. Bluza posiada od niedawna także swój damski odpowiednik UC510.

Popularnością dogania „bluzę kangurkę” wyjątkowy t-shirt UC301 o gładkiej i miękkiej powierzchni, oferowany w 19 kolorach i rozmiarach do 6XL. Podobnie jak bluza, także t-shirt posiada swoją damską wersję UC318 oraz dziecięcą UC306.

 

Zapotrzebowanie na odzież w wyjątkowo korzystnej cenie zaspokaja kolekcja UX Range, której Klienci zachwycają się koszulkami polo, bluzami, a wszczególności polarami i kurtkami softshell. Niebawem do linii UX dołączą bluzy dziecięce oraz spodnie dresowe.

O produkty można pytać: malgorzata@uneekclothing.com 

www.uneekclothing.com

KL