Event MIX Finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020!

Finalistki konkursu Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2020!

0

Celem plebiscytu jest wyróżnienie osoby debiutującej w branży spotkań i wydarzeń, która w ciągu minionego roku, dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu dała się poznać jako proaktywny działacz na rzecz MICE.

Stowarzyszenie MPI Poland Chapter przedstawia cztery profesjonalistki branży spotkań nominowane do tytułu Odkrycia Roku 2020:

  • Kinga Danek – specjalistka ds. sprzedaży w Szkolenia OZE
  • Natalia Haichuk – junior project manager w Celuch Consulting
  • Katarzyna Łoś  – marketing & communication manager w MODII3D
  • Lidia Popławska – właścicielka agencji Eventy Diamenty

Kinga Danek po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie podjęła pracę w Dream Events przy organizacji konferencji naukowej Galaktyka Eventu oraz Festiwalu Fest Fajnie; aktualnie pracuje w firmie Szkolenia OZE. Należała do zespołu organizującego Meetings Week Poland 2020, a podczas Krakus Aires Tango Festiwal 2020 odpowiadała za kwestie organizacyjne, logistyczne i komunikacyjne.

Natalia Haichuk z sukcesem kontynuuje pracę w firmie Celuch Consulting oraz studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, gdzie do niedawna pełniła funkcję przewodniczącej Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B. Jest stypendystką PCMA University Engagement. W portfolio współorganizowanych przez nią wydarzeń znalazły się m.in.: IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum i konferencja CSR „Zrównoważona Turystyka”.

Katarzyna Łoś – niegdyś Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej, ukończyła studia Modern Business ze specjalizacją Event Management, następnie spędziła kilka lat za granicą pracując w firmach eventowo-marketingowych. Po powrocie do kraju koordynowała organizację konferencji realizowanych przez Business Service Galop, a obecnie realizuje się zawodowo w firmie MODII3D.

Lidia Popławska studiowała administrację na Uniwersytecie Łódzkim, była zaangażowana w działania samorządu studenckiego, w tym organizację Juwenaliów UŁ i talent show dla studentów Łódź Łowi Talenty. Jest właścicielką agencji Eventy Diamenty i członkinią Łódzkiej Organizacji Turystycznej, a także inicjatorką akcji Łodzianie Ratują zapewniającej pomoc społeczną w czasie pandemii.

Organizując plebiscyt Odkrycie Roku, stowarzyszenie MPI Poland Chapter docenia osoby mające istotny wpływ na rozwój polskiej branży MICE, inspirujące swoją postawą i proaktywną działalnością. Wyróżnienie służy uhonorowaniu i promowaniu profesjonalistów branży spotkań i wydarzeń, którzy są na początku swojej ścieżki zawodowej i w ciągu minionego roku pozytywnie zaznaczyły swoją obecność w świecie eventów.

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi tradycyjnie podczas finałowej Gali MP Power Awards.