Event MIX Incentive Travel z golfem w roli głównej | Dream Golf Destinations

Incentive Travel z golfem w roli głównej | Dream Golf Destinations

0

Myślą przewodnią Dream Golf Destinations jest rozpieszczanie swoich klientów poprzez organizowanie wyjazdów tylko tam, gdzie sami chcielibyśmy grać, a także tylko tam, gdzie jakość pola i jego wyjątkowość pozostanie w pamięci klientów jeszcze długo po powrocie do kraju.


Doceniony pracownik, klient, oraz kontrahent to dobro, jakiego nie może sobie odmówić firma, która chce osiągnąć długofalowy sukces, dlatego warto postawić na wyjazd INCENTIVE.

W jaki sposób zorganizować wyjazd INCENTIVE?

Należy zacząć od tego, że INCENTIVE TRAVEL to wycieczki zupełnie inne niż tradycyjne wyjazdy firmowe.
Określenie Incentive Travel oznacza nic innego jak wyjazd motywacyjny, zazwyczaj za granicę, często w egzotyczne miejsca. Charakteryzują się przede wszystkim ekskluzywnością, elitarnością i najwyższą klasą świadczonych usług. Atrakcje na wyjeździe incentive są specjalnie dobrane dla grupy, a w wśród nich może pojawić się m.in. golf. Dlaczego właśnie golf?

Golf to sport indywidualny oraz zespołowy uczy precyzji, skupienia i pokory. Golf zapewnia niezapomniane chwile w otoczeniu natury. Ta dyscyplina sportu będzie na pewno ogromnym zaskoczeniem dla pracowników, bo nauka gry np. na polu położonym bezpośrednio przy najpiękniejszych plażach Dominikany bądź wieczorna lekcja z trenerem na oświetlonym polu w Dubaju pozostają na długo w pamięci nawet doświadczonym golfistom.

Dodatkową wartością nauki gry w golfa jest fakt, że golf jako jedyny sport pozwoli budować, utrzymywać i nawiązywać tak ważne w dzisiejszych czasach bezpośrednie relacje z klientem. W jaki sposób ? Runda golfa zajmuje ok. 4 h, to sporo czasu, aby omówić wszystkie aspekty w przepięknych okolicznościach przyrody. Dodatkowo na polu golfowym spotyka się ludzi z wszystkich kręgów biznesu.

Wyjazd motywacyjny połączony z golfem może się okazać strzałem w 10 w rozwoju firmy.

Aby tak się stało, warto nawiązać współpracę z doświadczonym i kreatywnym zespołem, który zaprojektuje indywidualny wyjazd pod potrzeby klienta, jego oczekiwania i budżet. Może to być zarówno wysokobudżetowy event z pełną oprawą i autorskim scenariuszem, jak i niskobudżetowe wyjazdy z ciekawym programem.

Więcej informacji o INCENTIVE TRAVEL z golfem w roli głównej znajduje się TUTAJ.